Najnowsze od Fischera: Turner, Sixers, Thybulle, Jazz, Micic

Jako Pacers nadal rozważać możliwość centrum handlowego Myles Turnerten wilki drewna, drapieżnikioraz Szerszenie są częścią zespołów uważanych za zainteresowane, pisze Jake Fischer z Raportu wybielacza.

Według Fischera bibeloty wykazali również zainteresowanie Turnerem w ostatnich latach, ale oczekuje się, że będzie poważnym pretendentem do wielkiego człowieka, jeśli Michael Robinson trafia do bezpłatnej agencji.

Oto więcej od Fischera:

  • The Sixers nazwali „zdrową częścią” drużyn wokół NBA, aby ocenić ich zainteresowanie Tobias Harris, Danny Greenoraz Matisse Thybulle, źródła mówią Bleacher Report. Fischer sugeruje, że Filadelfia próbowała znaleźć zespoły, które zrezygnowałyby z wyboru w pierwszej rundzie dla Thybulle w trójzespołowej wymianie, która wysłałaby rotację weteranów uderzeń do 76ers.
  • The Jazz szukać wyboru w pierwszej rundzie w zamian za jednego ze swoich graczy rotacyjnych dodatkowo Rudy Gobert oraz Donovana Mitchellawedług Fischera, który dodaje, że Royce O’Neale generuje znaczące zainteresowanie handlowe wokół NBA.
  • Nikola Jokić jest uważany za „czynnik napędzający” w Bryłkizainteresowanie serbskim rozgrywającym Vasilije Micićgwiazda Euroligi w trybie draft-and-stash, której prawa do NBA należą do Grzmot. The Ostrogi, jeleńoraz Byki zostali również wymienieni jako potencjalni kandydaci do Micica, donosi Fischer.

Leave a Comment