Nia Vardalos ponownie spotyka się z Johnem Corbettem, gdy zaczynają kręcić Moje wielkie greckie wesele 3

Nia Vardalos ponownie spotkała się ze swoim ekranowym mężem, Johnem Corbettem, gdy w Grecji rozpoczęły się zdjęcia do My Big Fat Greek Wedding 3.

W środę dynamiczny duet został zauważony podczas kręcenia scen do filmu w Rafinie, około 30 kilometrów od Aten.

59-letnia Nia ma tym razem pełne ręce roboty, służąc nie tylko jako gwiazda filmu, ale także jako reżyser.

Światło, kamera, akcja! Nia Vardalos ponownie spotkała się ze swoim ekranowym mężem Johnem Corbettem, gdy w środę rozpoczęły się zdjęcia do My Big Fat Greek Wedding 3 w Grecji

Pomimo wielu wymagań związanych z jej nową rolą, gwiazda sprawiła, że ​​wszystko wyglądało na bezwysiłkowe, gdy rzuciła się w postać.

Nia miała na sobie dżinsową sukienkę z guzikami i włosy związane w kucyk, podczas gdy John miał na sobie szary top i dżinsy.

Para na ekranie uśmiechnęła się, spacerując razem po plaży, siedząc na różnych leżakach i parasolach.

Asystent podążał za Nią z parasolem, podczas gdy inny podążał za duetem z mikrofonem w dłoni.

Wróć po więcej!  Vardalos i Corbett grają męża i żonę Toulę i Iana

Wróć po więcej! Vardalos i Corbett grają męża i żonę Toulę i Iana

Wszyscy na moście!  Asystent podążał za Nią z parasolem, podczas gdy inny członek załogi niósł mikrofon

Wszyscy na moście! Asystent podążał za Nią z parasolem, podczas gdy inny członek załogi niósł mikrofon

Malowniczo: Vardalos spacerował wzdłuż idyllicznego wybrzeża

Malowniczo: Vardalos spacerował wzdłuż idyllicznego wybrzeża

Inne znajome twarze to aktorka Gia Carides, która gra kuzynkę Nikki, oraz Louis Mandylor, który gra brata Touli, Nicka Portokalosa.

Obserwacja nastąpiła zaledwie dzień po tym, jak Vardalos, który napisał scenariusz i zagrał w dwóch pierwszych filmach, ogłosił, że rozpoczęły się zdjęcia do My Big Fat Greek Wedding.

Z radością zdradziła też, że będzie reżyserować tę najnowszą odsłonę.

Inscenizacja: Nia zbliżyła się do wgniecionej ciężarówki pomalowanej na niebiesko i biało

Inscenizacja: Nia zbliżyła się do wgniecionej ciężarówki pomalowanej na niebiesko i biało

Spacer i rozmowa: Nia miała na sobie dżinsową sukienkę z guzikami i włosy w kucyk, podczas gdy John miał na sobie szary top i dżinsy

Spacer i rozmowa: Nia miała na sobie dżinsową sukienkę z guzikami i włosy w kucyk, podczas gdy John miał na sobie szary top i dżinsy

Zrób cień!  Gwiazdy chroniły się przed promieniami słonecznymi modnymi okularami

Zrób cień! Gwiazdy chroniły się przed promieniami słonecznymi modnymi okularami

Aby zrobić sensację!  Filmowanie odbywało się wzdłuż greckiego wybrzeża

Aby zrobić sensację! Filmowanie odbywało się wzdłuż greckiego wybrzeża

– Więc mam ogłoszenie. Jesteśmy w Grecji i kręcimy My Big Fat Wedding 3 i bardzo dziękuję za cudowne wstrzymane wiadomości i wszystko – powiedziała.

„Kręcą na pięknej Plaki w Atenach” – dodała.

Vardalos ogłosił następnie swoją nową rolę, ucząc widzów greckiego słowa oznaczającego reżysera.

„Co to oznacza, że ​​jest dyrektorem. I zgadnij, kto jest reżyserem? To ja!’ ona płakała.

Zobacz kto tu jest!  Inne znajome twarze to aktorka Gia Carides, która gra kuzynkę Nikki, oraz Louis Mandylor, który gra brata Touli, Nicka Portokalosa.

Zobacz kto tu jest!  Inne znajome twarze to aktorka Gia Carides, która gra kuzynkę Nikki, oraz Louis Mandylor, który gra brata Touli, Nicka Portokalosa.

Zobacz kto tu jest! Inne znajome twarze to aktorka Gia Carides, która gra kuzynkę Nikki, oraz Louis Mandylor, który gra brata Touli, Nicka Portokalosa.

Dobre wieści!  Vardalos ogłosił we wtorek rozpoczęcie produkcji My Big Fat Greek Wedding 3 w Grecji

Dobre wieści! Vardalos ogłosił we wtorek rozpoczęcie produkcji My Big Fat Greek Wedding 3 w Grecji

Zachwycający:

Oszałamiające: „Kręcą w pięknej Plaki w Atenach” – ujawniła Nia

'To ja!'  Vardalos również z radością ogłosiła, że ​​będzie reżyserować tę kolejną odsłonę.

‘To ja!’ Vardalos również z radością ogłosiła, że ​​będzie reżyserować tę kolejną odsłonę.

Podpisała wideo: „Dziękuję Playtone, Gold Circle, HBO i Focus! I dużo miłości i wdzięczności dla was wszystkich za wsparcie w oczekiwaniu na zdjęcia. Dziecko Grecja. Grecja!’

Moje wielkie greckie wesele stało się jednym z najbardziej udanych filmów niezależnych wszechczasów, kiedy został wydany w 2002 roku.

Komedia o małżeństwie Touli i Iana oraz zbieżności ich szalonych rodzin zarobiła 241,4 mln dolarów w kraju i 368,7 mln dolarów na całym świecie, przy budżecie wynoszącym zaledwie 5 mln dolarów.

Klasyczny film: Moje wielkie greckie wesele stał się jednym z najbardziej udanych filmów niezależnych wszechczasów, kiedy został wydany w 2002 roku

Klasyczny film: Moje wielkie greckie wesele stał się jednym z najbardziej udanych filmów niezależnych wszechczasów, kiedy został wydany w 2002 roku

Przegrana: Obsada poniosła stratę w zeszłym roku po śmierci aktora Michaela Constantine'a, który grał patriarchę Gusa Portokalosa

Przegrana: Obsada poniosła stratę w zeszłym roku po śmierci aktora Michaela Constantine’a, który grał patriarchę Gusa Portokalosa

Obsada powróciła w 2016 roku do My Big Fat Greek Wedding 2, który nie był tak udany, zarabiając 59,6 miliona dolarów w kraju i 90,6 miliona na całym świecie.

Vardalos potwierdził w zeszłym roku, że trwają prace nad trzecim filmem, ale produkcja została wstrzymana z powodu niemożności uzyskania ubezpieczenia.

Obsada poniosła również stratę w zeszłym roku wraz ze śmiercią aktora Michaela Constantine’a, który grał patriarchę Gusa Portokalosa.

Vardalos ujawnił, że Constantine poprosił ich o zrobienie trzeciego filmu bez niego, a ona napisała scenariusz z myślą o jego życzeniach.

„Powiedział mi, że nie może dołączyć do nas w trzecim filmie, a jego życzeniem było, abyśmy kontynuowali. Napisałem scenariusz, aby odzwierciedlić decyzję Michaela i zawsze będę cenił jego ostatnie wiadomości, mając nadzieję, że wkrótce będziemy je kręcić” – napisała. na Instagramie.

Fabuła tego ostatniego odcinka pozostaje tajemnicą, ale Varadalos zapewnił fanów, że Ian i Toula „nie są dziadkami!” w tym sequelu.

„Powiedział mi, że nie może do nas dołączyć”: Vardalos ujawnia, że ​​Constantine poprosił ich o zrobienie trzeciego filmu bez niego, a ona napisała scenariusz z myślą o jego życzeniach

Leave a Comment