‘Nie mogę w to uwierzyć !’ Kirstie Allsopp mówi, że serial został zamknięty po przybyciu księcia Williama | Wiadomości o gwiazdach | Showbiznes i telewizja

Biorąc pod uwagę 428 000 fanów, 50-latka miała problemy z przypomnieniem sobie, czy oglądała Mary Poppins lub Dźwięki muzyki.

Prezenterka Channel 4 wyjaśniła, że ​​miała wtedy 10 lat.

Pojawia się po tym, jak książę i księżna Cambridge udostępnili wiadomość z podziękowaniem za pośrednictwem oficjalnego konta królewskiego na Twitterze.

Wiadomość brzmiała: „Dziękuję za wszystkie wiadomości z okazji urodzin! W”

CZYTAJ WIĘCEJ: Wdowa po Elvisie, Priscilla, 77 lat, do której dołączyły trzy pokolenia Presleyów

@Samneecloog skomentował: „Zgadnij, że to Dźwięk muzyki. Może z Pet Clarke jako Maria! (MT Geek!).”

Kirstie odpowiedziała: „To niesamowite i myślę, że Sam jest doskonały. To był dźwięk muzyki, który zawsze kochałam, chociaż mój brat był trochę znudzony, miał 8 lat, ja 10. Zabrałem pasierbów do późniejszego produkcja Mary Poppins, którą pokochali”. (sic!)

Od tego czasu pojawiły się pogłoski, że książę William i Kate Middleton zorganizują wspólne przyjęcie urodzinowe.

Mówi się, że królowa zgodziła się, aby William i Kate zorganizowali przyjęcie urodzinowe w zamku Windsor lub Sandringham jeszcze tego lata.

Następuje po tym, jak książę ustanowił swoje kluczowe urodziny jako punkt zwrotny, obiecując więcej pomocy dla tych, którzy walczą.

William złożył obietnicę w artykule w najnowszym wydaniu Big Issue, którego jest gwiazdą.

Przyszły król poprzysiągł, że będzie nadal poruszał kwestię bezdomności.

Powiedział: „Zawsze wierzyłem, że używam mojej platformy do opowiadania tych historii i zwracania uwagi i działania na tych, którzy walczą.

„Planuję to zrobić teraz, gdy mam 40 lat, nawet więcej niż w przeszłości.

„Więc ze swojej strony zobowiązuję się kontynuować robienie wszystkiego, co w mojej mocy, aby rzucić światło na ten rozwiązywalny problem nie tylko dzisiaj, ale w nadchodzących miesiącach i latach”.

Leave a Comment