Nintendo wprowadza „super” wyprzedaż Switcha, do 50% zniżki na wybrane wielkie gry (Ameryka Północna)

Obraz: Nintendo

Nintendo of America ogłosiło wielką wyprzedaż w sklepie internetowym Switch, nazwaną „Big Ol’ Super Sale”, z rabatem do 50% na wybrane gry Nintendo Switch o dużym wpływie.

Oferty na gry Switch, takie jak Super Mario Odyseja (słyszymy, że jest całkiem nieźle), The Legend of Zelda: Przebudzenie Linka (również nie odrapany), Powstanie łowcy potworów (kolejny zwycięzca) oraz mało znaną i rzadko wznawianą grę o nazwie Skyrim (nigdy nie słyszane) są objęte wyprzedażą.

Astralny Łańcuch, Shin Megami Tensei Vwzniosły Efekt Tetrisa: Połączony – w zestawie bardzo dobre gry. Wieczne przeznaczenie oraz po prostu tańcz buntują się przeciwko etykiecie „do 50% taniej” z bardziej hojnymi rabatami. Zobacz poniżej pełną listę.

Wielka super wyprzedaż trwa od teraz do 7 lipca o 23:59 PT.

A jeśli przebywasz w Stanach Zjednoczonych i chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, możesz również skorzystać z naszej specjalnej oferty 50 $ Przełącz eShop Credit, która daje 10% zniżki do końca czerwca. Po prostu udaj się do nasz sklep i użyj kodu NLIFE10 aby zaoszczędzić 5 USD na 50 dolcach kredytu eShop:

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Uwaga: Kliknij nagłówki, aby posortować alfabetycznie lub według % zniżki.

Dobra mieszanka masywnych utworów z pierwszej i trzeciej strony z kilkoma wybitnymi hitami indie, nie zgadzasz się?

Daj nam znać poniżej, które gry masz na oku – oczywiście te, których jeszcze nie masz. Wiemy, że jesteście uroczą i wnikliwą grupą, która prawdopodobnie ma wiele z powyższych.

Leave a Comment