Notatki wojownika: Wybierz #28, Looney, Payton, Wiseman, Iguodala itp.

Rozmawiając dziś z dziennikarzami, Wojownicy prezes operacji koszykarskich Bob Myers powiedział, że pieniądze nie będą decydującym czynnikiem, ponieważ zespół debatuje, czy użyć lub wymienić ogólny wybór nr 28, jak mówi Kendra Andrews z ESPN (przez Twittera).

„Będzie, jeśli to ma sens” Myers mówił o możliwym handlu.

Pomijając kwestie finansowe, Warriors będą musieli zastanowić się, czy jest gracz, którego lubią na 28 miejscu, aby dodać kolejnego nowicjusza do młodego rdzenia, który zawiera już kilka niedawnych loterii.

Według Sean Deveney z Heavy.comten Celtics, bibelotyoraz magia należą do zespołów, które wyraziły zainteresowanie wyborem nr 28.

Dowiedz się więcej o Wojownikach:

  • Zapytany o najlepszych wolnych agentów Warriors, zaczynając od Kevon Looney oraz Gary Payton IIpowiedział Myers, „Naszą nadzieją i naszym celem jest sprowadzenie wszystkich tych facetów z powrotem” (Link do Twittera przez Marka Medina z NBA.com). Dodał jednak, że Golden State będzie obserwował rynek, sugerując, że może istnieć cena, której zespół nie przekroczy. Slater mówił również obszernie o chęci właściciela do płacenia stale rosnących podatków, dopóki Wojownicy będą pretendentami do tytułu (link do filmu przez Anthony’ego Slatera z The Athletic).
  • Według Myersa Warriors chcieliby rozszerzyć Andre Wiggins‘ oraz Jordania PooleKontrakty poza sezonem, ale te rozmowy mogą nie być w porządku obrad na rozpoczęcie lata, ponieważ termin przedłużenia Poole upływa dopiero w październiku, a Wiggins może zostać przedłużony na sezon (Link do Twittera przez Andrewsa).
  • Wojownicy nie dają głównego trenera Steve Kerr mandat do grania młodo James Wiseman, Jonathan Kumingaoraz Mojżesz Moody pewną ilość w przyszłym sezonie. „Jeżeli są faceci, którzy grają lepiej, my gramy z tymi facetami” Myer powiedział (Link do Twittera przez Medynę).
  • Wiseman nie miał ostatnio niepowodzeń i pozostaje plan, aby zagrać w lipcu w California Classic lub Las Vegas Summer League, powiedział dziś Myers (Link do Twittera przez Medynę). Ten plan był zgłoszone wcześniej w tym miesiącu.
  • Ani Myers, ani Kerr nie są pewni, czy nie Andre Iguodala tego lata przejdzie na emeryturę, ćwierkać Dekarz. „To dla niego bardzo ważna decyzja” powiedział Kerr. „Jeśli zdecyduje się wrócić, będziemy zachwyceni”.

Leave a Comment