Nowa piosenka Beyoncé z wielką rezygnacją

Artysta z wieloma myślnikami najnowszy singiel „Break My Soul”, który wypadł w poniedziałek wieczorem, błaga słuchaczy, aby „uwolnili się” od 9-5, mówiąc: „Właśnie rzuciłem pracę, mam zamiar znaleźć nowego czytelnika, tak ciężko mnie kurwa pracują”.

Natychmiast nazwani „The Great Resignation Hymem” w mediach społecznościowych, fani nie pomijali rytmu, publikując memy i tweety z wielkimi literami, dopasowując się do motywacyjnego przesłania królowej Bey, aby porzucić kulturę niepokoju i wrócić do „bardzo dobrego snu w nocy”. . ”.

„BREAKING: „Break My Soul” Beyoncé zidentyfikowane jako źródło wielkiej rezygnacji” jedna osoba napisała na Twitterze.
„Wciąż nie mogę zrozumieć, jak Beyoncé ma zaraz wywołać masową rezygnację, ponieważ teraz żyjemy dzięki wibracjom” tweetował inny fan.

Piosenka, pierwszy singiel Beyoncé od 13 czerwca zeszłego roku, łączy kulturę klubową lat 90. z klimatem Pride 2022. Me Love” z początku lat 90. Robina S i wokale Big Freedia, raperki najbardziej znanej ze swojej „skocznej muzyki” z Nowego Orleanu. aka ciężki bas „potrząsający łupem”.

„Uwolnij swój gniew/Uwolnij swój umysł/Uwolnij swoją pracę/Uwolnij przypływ/Uwolnij swoje rzemiosło/Uwolnij stres/Uwolnij swoją miłość/Zapomnij o reszcie”, śpiewa Big Freedia, teksty, które obejmują zarówno ekonomię społeczną, jak i pragnienie uwolnienia się od niego.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy rekordowa liczba Amerykanów “uwolnili się” od swojej pracy z różnych powodów: wypalenie pandemiczne, chęć uzyskania lepszych zarobków lub zasiłków, konieczność opieki nad dziećmi lub starszymi rodzicami w czasie pandemii.

Niedopasowanie ofert pracy do osób poszukujących pracy, nazwane „wielkim wyjściem”, oznacza, że ​​obecnie na każdego bezrobotnego pracownika przypadają prawie dwie oferty pracy, co prezes Fed Powell nazwał „niezdrowym”.

W zeszłym tygodniu bank centralny podniósł referencyjną stopę procentową o trzy czwarte procent wskazują na agresywną próbę powstrzymania spirali inflacji i schłodzenia gospodarki – ale może to również wstrząsnąć rynkiem pracy.

Na tym tle „Break My Soul” natychmiast odbił się echem wśród fanów — i ekonomistów.

„Naprawdę JOLTS czas w centrum uwagi” napisał na Twitterze ekonomista pracy Nick Bunker, odwołując się do miesięcznego raportu, który zlicza liczbę osób, które odeszły z pracy.
Ale jeśli Beyoncé pójdzie tam, gdzie nie poszedł Powell, „Break My Soul” również stawia fanów w trudnej sytuacji: „Teraz, jeśli rzucę pracę, jak zapłacę za trasę?” fan tweetował.

Leave a Comment