Nowy zwiastun Thor 4 ujawnia zespół Thors, Korg i Guardians

Thor i Star-Lord podają sobie ręce

Thor i Star-Lord projektują nowy uścisk dłoni w Thor: Miłość i grzmot.
Zrzut ekranu: Studia YouTube/Marvel

Z Thor: Miłość i grzmot w ciągu zaledwie dwóch tygodni możesz mieć silne pragnienie przestań oglądać nowe kino. Zamierzasz obejrzeć film. Może masz już bilety. Czy naprawdę chcesz zobaczyć więcej klipów, które mogą się zepsuć? akcja, dowcipy i fabuła scenarzysta-reżyser Taika Waititi ma w sklepie?

Dla niektórych z nas odpowiedź brzmi „nie”. Jednak dla innych odpowiedź brzmi: „O kurwa tak, daj mi wszystko”. Ta praca jest dla tych ludzi. Właśnie ukazała się zupełnie nowa mini-zwiastun za czwartą Thor film, z udziałem Chrisa Hemswortha, Natalie Portman, Tessy Thompson i Christiana Bale’a, i ujawnia, że miłość i grzmot dzieli ważne DNA z poprzednim filmem Thora, Ragnarok. Wyglądał.

Marvel Studios Thor: Miłość i grzmot | Załoga

Być może pamiętasz w RagnarokThor tworzy „Revengers”, zespół, który ma nadzieję, że zdoła zjednoczyć się, by pokonać jego siostrę Helę. To był Thor, Hulk, Walkiria, i Loki, a wkrótce potem dołączyli do niego Korg i jego przyjaciele. Cóż, w miłość i grzmot, teraz wiemy, że buduje nowy zespół. Korg i Valkyrie pozostają, ale teraz jest też Jane Foster jako ttam Mighty Thor, Strażnicy Galaktyki i niektóre mityczne kozy.

Wiedza Waititi jednak ma się wrażenie, że to trochę podróbka. Czy naprawdę wróci i zrobi to samo dwa razy z rzędu? Thor może, co jest prawdopodobnie siłą napędową tutaj, ale Waititi prawie na pewno go powali w ten czy inny sposób. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, czy mamy rację.

Ten klip sprawia, że ​​zastanawiamy się, jak świetni są Strażnicy Galaktyki w tym filmie? Sądzimy, że są na początku, ponieważ to ostatni raz widzieliśmy Thora, ale czy wracają, by skonfrontować się z Gorrem w ostatnim akcie? Wydaje się prawdopodobne. Właściwie, a ja tylko tu wariuję, ale zgadlibyśmy, czy Thor: Miłość i grzmot ma sceny kredytowe, podróż Strażników będzie prawdopodobnie głównym tematem. Może nawet złośliwiec Gamory lub Adama Warlocka?

Aha, i tak, to jest niezły hołd Jean Claude Van-Damme z Thorem robiącym podziały. Idealnie pasuje do jasnych lat 80 wibracja Thor: Miłość i grzmot idź po. Wychodzi 8 lipca.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Dowiedz się, kiedy czekać na ostatni cud oraz Gwiezdne Wojny wersje, co dalej dla DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, o czym musisz wiedzieć Smoczy Dom oraz Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Leave a Comment