Nuty środkowe: Pacers, Bucks, Cavaliers, Grant, Bulls

Pacers wiceprezes personelu gracza Ryan Carr powiedział, że zespół miał na celowniku kilka perspektyw z numerem 6, ale dyrektor wydawał się szczególnie wysoko na straży Purdue Jaden Iveyktóry zajmuje 4. miejsce na Najlepsza wskazówka ESPN.

„Myślę, że jego szybkość jest tym, co go wyróżnia.powiedział Carr, per James Boyd . z Indianapolis Star. “Po prostu nie ma wielu graczy z taką szybkością, umiejętnością wywierania nacisku na obręcz i zdobywania punktów. A potem naprawdę poprawił swoje strzelanie w ciągu ostatnich dwóch lat i pokazał swoją zdolność do trafienia 3s. …Ktoś tak szybki, jeśli może uderzyć w skoczka i przejść obok ciebie, nie wiem, jak to utrzymasz”.

Wydaje się mało prawdopodobne, by Ivey był dostępny pod numerem 6, ponieważ ostatnie fikcyjne projekty stawiają go na 4. miejscu w Sacramento, więc Pacerowie powinni prawdopodobnie zamienić się, aby podpisać kontrakt z mieszkańcem Indiany.

Carr powiedział również, że bycie tak wysoko w loterii po raz pierwszy od ponad 30 lat będzie miało duży wpływ na odbudowę zespołu, jak mówi Boyd.

Minęło dużo czasu i oczywiście chcesz, aby każdy wybrany przez Ciebie gracz, nieważne ilu, odniósł sukces“, powiedział Carr.”Ale szósty wybór, ten facet, chcemy, aby był dla nas fundamentalnym elementem i (nie możemy się doczekać) dodania tego elementu”.

Pacers control wybiera nr 31 i 60 w 2022 NBA Draft oprócz nr 6, aktualizacja pokazuje kompletny projekt zamówienia.

Oto więcej z Dywizji Centralnej:

  • Źródła mówią Jeremy Woo . ze Sports Illustrated że jeleń rozważają awans w górę lub w dół z wyborem nr 24. Projekty Woo Arizona fullback/forward Dalen Terry w Milwaukee w wieku 24 lat w ostatniej próbnej wersji, zakładając, że drużyna dotrzyma wyboru.
  • Później nabyć drugi wybór Królów, jeźdźcy teraz kontrolują typy nr 14, 39, 49 i 56, dając im możliwość potencjalnej wymiany na późnego gracza w pierwszej rundzie z trzema typami w drugiej rundzie, jeśli potencjalny klient lubi się poślizgnąć, zgodnie z Chris Fedor z Cleveland.com. Cavs nadal dzwonią w sprawie wyboru nr 14, a także dyskutują o możliwości awansu w loterii, donosi Fedor.
  • Rob Schaefer z NBC Sports Chicago szczegóły, w jaki sposób oczekująca transakcja z dotacja na słomę w Portland ma wpływ na Byki. Schaefer zauważa, że ​​Trail Blazers są winni Chicago chroniony przez loterię wybór w pierwszej rundzie do 2028 roku, co oznacza, że ​​jeśli Blazers wejdą w play-off w 2022/23, Bulls zdobędą wybór z pierwszej rundy Portland w 2023 roku.

Leave a Comment