Ocalały nie obwinia Netflix za fatalny wypadek

(dziennikarz)
– Yeray Albelda cierpi fizycznie i emocjonalnie po rozbić się który zabił dwóch innych aktorów w nadchodzącym programie Netflix, ale nie obwinia Netflix ani firmy produkcyjnej Redrum. The katastrofa w meksyku w zeszły czwartek zabił dwóch swoich bliskich przyjaciół: Raymundo Garduno Cruz i Juana Francisco Gonzaleza Aguilara, którzy pracowali pod pseudonimem Paco Mufote. Grali trio nieletnich w Wybór i byli w drodze na lotnisko Baja California Sur, aby wrócić do domu na przerwę, gdy furgonetka się rozbiła. Albelda, która doznała wstrząsu mózgu i innych obrażeń, mówi Termin ostateczny nie pamięta samego wypadku, ale nigdy nie martwił się o furgonetkę ani o inne furgonetki używane w produkcji.

Albelda, jedna z sześciu osób, które przeżyły katastrofę, mówi, że w furgonetce były pasy bezpieczeństwa, ale pasażerom nie kazano ich używać, a on nigdy tego nie zrobił. Mówi, że wierzy, że „Paco i Ray zostali wyrzuceni”, gdy furgonetka obróciła się i otworzyły się przesuwane drzwi. Mówi, że Netflix i Redrum wspierają go od wypadku. Opuścił produkcję, ale otrzyma zapłatę tak, jakby został. „Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że tak się stanie” – mówi. „Uwierz mi, właśnie straciłem dwóch bardzo dobrych przyjaciół, których znam od wielu lat. Gdybym czuł, że ktoś jest odpowiedzialny, odezwałbym się, aby wymierzyć sprawiedliwość ich rodzinie”. Wypadek jest nadal badany.

Pojawiły się doniesienia o złych warunkach pracy na planie, ale Albelda mówi, że nigdy nie był „maltretowany ani wykorzystywany” i że długie godziny pracy były normalne dla branży. „Oczywiście długie dni i noce są normą w większości produkcji, ludzie są wyczerpani” – mówi. Różnorodność. Produkcja spektaklu na podstawie amerykański jezus serial komediowy, wznowiony w poniedziałek. Albelda mówi, że cieszy się, że serial trwa i nie zamierza rzucić aktorstwa. „Otrzymałem dar przeżycia kolejnego dnia i nie lekceważę tego. Chcę dalej grać i szanować Paco i Raya, dzieląc się wszystkim, czego mnie nauczyli” – powiedział. (Przeczytaj więcej historii Netflix.)

Leave a Comment