Overwatch 2 zastąpi oryginalną grę w dniu premiery

To oficjalne – Overwatch 2 w pełni zastąpi oryginalny Overwatch w momencie premiery. W trakcie Reddit AMAReżyser Overwatch 2, Aaron Keller, potwierdził, że nadchodzący sequel Overwatch zastąpi oryginalną usługę na żywo, gdy gra zostanie uruchomiona w październiku.

„Kiedy OW2 wystartuje 4 października, zastąpi obecną usługę Live” – potwierdził. Oznacza to w zasadzie, że oryginalny Overwatch nie będzie już grywalny od października.

Oczywiście ta wiadomość zaskoczy fanów Overwatch. Kiedy kontynuacja została pierwotnie ogłoszona w sierpniu zeszłego roku, Blizzard twierdził, że gracze Overwatch i Overwatch 2 mogą grać obok siebie, grając w te same tryby gry.

Pierwotny plan pozwalał graczom Overwatch grać na zupełnie nowych mapach Overwatch 2 i jako nowi bohaterowie. Ówczesny dyrektor gry, Jeff Kaplan, powiedział, że jest to „wspólne środowisko dla wielu graczy, w którym nikt nie pozostaje w tyle”. Innymi słowy, w obu tytułach byłoby możliwe multiplayerowe PvP.

Teraz wygląda na to, że Overwatch faktycznie zostanie w tyle. Jest prawdopodobne, że Overwatch zasadniczo stanie się Overwatch 2, w którym planowano już zachowanie starej zawartości, dodając nowe mapy i systemy. Fakt, że Overwatch 2 jest darmowy, oznacza, że ​​przejście powinno być dość łatwe, ponieważ żaden gracz nie musi płacić za nową grę.

Ale ta zmiana oznacza, że ​​wydaje się, że Overwatch 6v6 to już przeszłość, ponieważ Overwatch 2 korzysta z modelu 5v5. W rzeczywistości jest prawdopodobne, że przejście z 6v6 na 5v5 spowodowało, że te dwie wersje gry były niekompatybilne.

„Używamy terminu Wczesny dostęp, aby wskazać, że to dopiero początek wielu nowych rzeczy, które pojawią się w grze” – powiedział reżyser Overwatch 2, Aaron Keller. Reddit. “Wprowadzamy z nowymi bohaterami, mapami i funkcjami, ale sezonowo pojawia się ich więcej – co 9 tygodni. Niedawno opublikowaliśmy plan szczegółowo opisujący niektóre z tych treści, z nowym bohaterem, który pojawi się w sezonach 1 i 2 oraz nowym mapa w sezonie 2. Ponadto większe elementy gry, które zawsze były częścią wizji OW2, zostaną udostępnione w grze jako część usługi na żywo, w tym w przyszłym roku rozpocznie się kampania PvE.

Overwatch 2 — przegląd gier Xbox i Bethesda 2022

W innym miejscu Blizzard wyjaśnił niedawno, co stanie się z nieotwartymi skrzynkami z łupami, podczas gdy oficjalne wydarzenie ujawnienia gry ujawniło kilka zupełnie nowych szczegółów.

Potrzebujesz pomocy z Overwatch, póki nadal możesz w nią grać? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami, sztuczkami i sekretami Overwatch i dowiedz się, które postacie ścierają się, aby wzmocnić Twoje gry.

Ryan Leston jest reporterem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Leave a Comment