Overwatch 2 zastąpi oryginalną grę w październiku

Obraz z Overwatch 2 przedstawiający nowego bohatera czołgów Junker Queen przygotowującego się do zniszczenia logo OG Overwatch.

Jeśli podstępnie podejrzewasz, że strzelanka bohaterów jest obecnie w becie Blizzarda Monitor 2 wpłynęłoby w jakiś sposób na oryginalną grę z 2016 roku, miałeś absolutną rację. Okazuje się, że gdy nadchodzący sequel zostanie wydany 4 października, zostanie on bezpośrednio zastąpiony Nadzór, co sprawia, że ​​nie można grać w tę siedmioletnią grę. Teraz, w co mogli grać ze sobą ludzie z obu gier? Oddzwoń, bo moja pamięć jest do bani.

Wiadomość pochodzi z ludzie z Reddit AMA du Monitor 2 zespół programistów odbył 22 czerwca. Zawiera mnóstwo odpowiedzi na temat okresu wczesnego dostępu do gry i tego, czego można się spodziewać po jej premierze w październiku. Był tam również dyrektor gry Aaron Keller, który odpowiedział na kilka pytań, z których jedno dotyczyło znaczenia wczesnego dostępu. W szczególności Redditor zastanawiał się, czy Monitor 2 “zastąpić” NadzórPvP lub całkowicie zatrzymaj grę.

„Używamy terminu „Wczesny dostęp”, aby wskazać, że to dopiero początek wielu nowych rzeczy, które pojawią się w grze” – powiedział Keller. „Wprowadzamy nowych bohaterów, mapy i funkcje, ale sezonowo jest ich więcej – co dziewięć tygodni. Niedawno opublikowaliśmy plan szczegółowo opisujący niektóre z tych treści, z nowym bohaterem, który pojawi się w sezonach 1 i 2 oraz nowa mapa w sezonie 2. Dodatkowo większe elementy gry, które zawsze były częścią wizji OW2 zostanie wydana w grze jako część usługi na żywo, w tym w przyszłym roku rozpocznie się kampania PvE. Kiedy OW2 wystartuje 4 października i zastąpi obecną usługę Live.

Czytaj więcej: Wszystko pokazane podczas Monitor 2 Wydarzenie „Ujawnij”

To przypomina Nadzór faktycznie staje się Monitor 2 kiedy wyjdzie sequel. Chociaż jest to sprzeczne z tym, co powiedział były reżyser gry, Jeff Kaplan, że ci dwaj są jednym… „wspólne środowisko dla wielu graczy” gdy Monitor 2 został ogłoszony w listopadzie 2019 r., przynajmniej następny będzie darmowa gra.

However, this does mean that the structure of Overwatch, including stuff like the 6v6 setup, will officially get retired in favor of Overwatch 2’s new 5v5 matches. At least all your progress will carry over to the new game.

Kotaku has reached out to Blizzard for comment.

This Reddit AMA comes not long after a Monitor 2 ujawnić wydarzeniektóry wyszczególnił sezonową mapę drogową, wyjaśnił, że nie będzie skrzynek z łupami, i pokazał nowy bohater czołgu Junker Queen. Wszystko to jest otoczone bieżące kwestie prawne wydawca Activision Blizzard po prostu nie może uciec.

Leave a Comment