Piosenka, którą musisz znać: Nayeon, „Pop!”

K-popowa grupa dziewcząt Dwa razy od czasu debiutu w 2015 roku ma owocną passę i nie inaczej było w tym roku. Będąc już jedną z najpopularniejszych grup dziewcząt w Azji, zostały one przyjęte z otwartymi ramionami tutaj, w Stanach Zjednoczonych. wyprzedana trasa po Ameryce Północnej zaledwie kilka miesięcy temu, aby wrócić po dwa koncerty na bis na stadionie Banc of California. Chociaż zespół wydał muzykę w nieoficjalnych pododdziałach do swojego najnowszego albumu, Formuła miłości: O+T=<3, żaden z członków nie miał muzyki solowej – aż do teraz.

Nayeonnestorka zespołu, dziś debiutuje solo z EP-ką, jestem Nayeon. Pierwszy singiel – „Pop!” – przywołuje klasyczny Twice, od zabawnego rytmu gumy balonowej po wciągającą melodię i urocze teksty. Zgodnie z modą Twice, teledysk do piosenki to spektakl, od którego nie będziesz chciał odejść ani na chwilę: kolorowe wizualizacje, efektowne scenografie, zabawna choreografia, kostiumy przypominające krzykliwe. liceum muzyczne Numer. Nayeon po raz pierwszy jest sama bez ośmiu kolegów z zespołu, ale udaje jej się wypełnić scenę solo i udowodnić, że każdy członek Twice wnosi na stół coś wyjątkowego.

Piosenka jest świetnym wprowadzeniem do Nayeon jako solisty, nie wspominając o bopie, który zapewni nam spokój przez całe lato. Tekst piosenki, zarówno po koreańsku, jak i po angielsku, opowiada o drażnieniu się z kochankiem, który nie był dobry w ukrywaniu swoich uczuć. „Już za późno, abyś mi uciekł” – śpiewa. “Twój drżący wygląd, twoje oczywiste gesty kochanie / Chcę cię przestrzelić.”

Znajdź listę odtwarzania wszystkich naszych najnowszych utworów, o których musisz wiedzieć Spotify.

Leave a Comment