Plotka: Sonic Origins Datamine podpowiada o powrocie postaci do gry Sonic Frontiers

Zdjęcie: SEGA

Niebieskie rozmycie z okazji 31 ​​urodzin! Widzieliśmy, jak Sonic the Hedgehog zmieniał się i ewoluował na przestrzeni lat, i Następny krok w jego podróży – dźwięk granic – wprowadza jedne z największych dotychczasowych zmian we franczyzie. Ale zanim spojrzymy w przyszłość, dziś spoglądamy wstecz z wprowadzeniem Pochodzenie dźwięku.

Gra kompilacyjna pojawiła się dzisiaj na konsolach, w tym na Switchu, a dataminerzy już zagłębiali się, aby zobaczyć, jakie ukryte klejnoty mogą znaleźć. I @aremika na Twitterze znaleziono pozostałe pliki w Origins, ale nie dotyczą one żadnej z klasycznych gier Sonic, a raczej Frontiers (Dzięki, Scena dźwiękowa i BlueStarEXSF wł. Resetowanie).

Te shadery wskazują, że menu dla Origins zostały stworzone przy użyciu narzędzi dla Frontiers, co oznacza, że ​​istnieją odniesienia do potencjalnych aspektów nadchodzącej gry 3D Sonic. Jasne, mogą nie być teraz częścią gry, więc warto wziąć to wszystko z przymrużeniem oka, ale jest tu kilka ładnych rzeczy, które mogą zabłysnąć – w tym powrót kota, ulubionego kota wszystkich, którzy polują na żaby.

@ahremic i przyjaciel opublikowali wszystkie swoje znaleziska w dokumencie Pastebin tutaj. Wiele plików odnosi się do wypełniania misji, samouczków i poziomów oczyszczania, ale wybraliśmy niektóre z najciekawszych części:

– Pierwszy ChaosEmeraldStageOtwarty
– FirstChaosEmeraldStageGet
– ChaosEmeraldGot
– Kodama Starszy Najpierw Rozmawiał
– KodamaHermitFirstTalked
– Złapane ryby
-Nowa RybaNajpierw wyglądała
– FishingBigFirstTalk
– UKodama SamouczekObserwowany
-Id miejsca wędkowania
– GrowFlowerStartDy

Niektóre z nich są nadal dość oczywiste – powracają etapy Chaos Emerald, a Grow Flowers mogą wskazywać nowy tryb lub po prostu być kodem odradzania się kwiatów. Uważamy jednak, że w tej małej ilości danych, którą wyodrębniliśmy, warto zbadać trzy ważne nowe szczegóły.

Pierwszy to wszystkie pliki odwołujące się do „Kodama”. Kodama, w japońskim folklorze, to duchy zamieszkujące drzewa (jeśli widzieliście Studio Ghibli Księżniczka Mononoke wtedy będziesz wiedział). Może to być zupełnie nowa postać wprowadzona w Frontiers. Cóż, ze wszystkich zdjęć, które widzieliśmy, duchy drzew nie byłyby nie na miejscu w tym dziwnym nowym świecie.

Pozostałe dwa naprawdę powinny być omówione razem, a jeśli kiedykolwiek grałeś Dźwiękowa przygoda wtedy wiesz, dokąd to zmierza. „FishingBigFirstTalked” potencjalnie odnosi się do Big the Cat, kota kochającego łowienie ryb, który musi uratować swojego najlepszego przyjaciela Froggy przez kilka wędkarskich minigier. Jest tu wiele plików, które odnoszą się do wędkowania, więc może się to przydarzyć Frontiers. A jeśli tak, to ma sens tylko, że jest tam również Big. Wiemy, że wszyscy to kochacie naprawdę. Może.

Powiemy to oczywiście jeszcze raz – te pliki zostały znalezione w Sonic Origins, więc mogą już nie być istotne dla Frontiers, ale jest to wskazówka, co przynajmniej zostało wzięte pod uwagę w następnym wpisie 3D w serii Sonic. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy okaże się, że to dobry haczyk!

Sonic Origins jest dziś dostępne na Switchu – dowiedz się, co krytycy sądzą o grze w nasz przegląd. Sonic Frontiers ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Co myślisz o dataminie? Czy chcesz zobaczyć powrót Big the Cat? Daj nam znać w zwykłym miejscu!

Leave a Comment