Plotki o NBA: Wojownicy zainteresowani trzema kandydatami do draftu na 28 miejscu

Jeśli Warriors nie skończą handlować wyborem nr 28 NBA Draft, raport twierdzi, że byliby zainteresowani wszystkimi trzema perspektywami.

Zach Harper z Athletic zgłoszony w: jego ostatnia kolumna pytań i odpowiedzi że Golden State jest skłonny przenieść pieniądze w celu uwolnienia gwarantowanych pieniędzy. Jeśli w końcu utrzymają wybór, plotki mówią, że Warriors będą zainteresowani Calebem Houstanem z Michigan, Christianem Braunem z Kansas i EJ Liddellem ze stanu Ohio.

„Broniący tytułu mistrzowie są najwyraźniej gotowi przenieść swój 28. wybór w drafcie i może to być powiązane z gwarantowanymi pieniędzmi, co dałoby im jeszcze większy podatek od luksusu, chociaż nie ma dużej różnicy między minimalnym umowa i co dowodziłby 28. wybór” – napisał Harper. „Jeśli zdecydują się go zatrzymać, Warriors będą zainteresowani Houstanem lub Christianem Braunem. EJ Liddell byłby wymarzonym scenariuszem, ale trudno sobie wyobrazić, żeby spadł na 28. miejsce”.

Dyrektor generalny Warriors, Bob Myers, powiedział dziennikarzom w środę, że nie wierzy w pieniądze czynnik w wymianie z wyboru.

„Nie sądzę, że pieniądze będą czynnikiem decydującym o tym, czy handlujemy, czy zachowujemy wybór” – powiedział Myers. „Będzie, jeśli ma to sens, więc tak naprawdę nie będzie to decyzja dotycząca pieniędzy… Na dziewiątym piętrze mamy teraz około 15, 20 osób, które oglądają teraz film i otrzymują nakaz draftu oraz ustawiają się w kolejce naszej rady administracyjnej ”.

ZWIĄZANE Z: Dlaczego wojownicy powinni przyznać Iguodala status „Most Honored”

Houstan, mały napastnik, Braun, strzelec, i Liddell, potężny napastnik, każdy gra na trzech różnych pozycjach, co może wskazywać, że Wojownicy nie celują w określoną pozycję i prawdopodobnie wybiorą najlepszego dostępnego gracza, jeśli znajdą się na pole tabela wyboru nr 28.

Bez względu na to, kogo wybiorą, lub jeśli w ogóle wybiorą kogokolwiek, Golden State zawsze będzie w doskonałej pozycji z obecnym rdzeniem supergwiazd i garść ekscytujących młodych talentów czekając za kulisami.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

Leave a Comment