Pogłoski o strażnikach punktowych: Brogdon, Knicks, Wizards, Morris, Murray

Chociaż Czarodzieje i bibeloty to dwa zespoły, które najczęściej wymieniały możliwą Malcolm Brogdon handluj z PacersLudzie z ligi są sceptyczni, czy którakolwiek z drużyn włączyłaby swój los na loterię z 2022 r. do pakietu dla Brogdona, mówi Jake Fischer z Raportu wybielacza.

Jeśli ci urzędnicy ligi mają rację, oznacza to, że handel Brogdon może wyglądać bardziej jak Portland. OK dla dotacja na słomę. Trail Blazers rezygnują z przyszłych typów (i wymiany w drugiej rundzie 2022) dla Granta, ale nie obejmują tegorocznego wyboru nr 7. Czarodzieje i Knicks wybierają odpowiednio 10 i 11 miejsce, i prawdopodobnie będą próbować zachować te typy, gdy będą ścigać Brogdona.

Według Fischera czarodzieje są otwarci na dyskusję Kyle Kuźma oraz Kentavious Caldwell-Papież w rozmowach handlowych, podczas gdy Knicks badali opcje handlowe obejmujące Alec Burk, Boże Narodzenie Nerlensa, Evan Fournier, Kemba chodzikoraz Czerwonawa kamera.

Oto kilka innych plotek związanych z rynkiem lidera:

  • Z Czarodzieje powszechnie podejrzewany o szukanie transakcji dla weterana rozgrywającego, potencjalnym celem wartym obserwacji jest Bryłki opiekun Góra Morriswedług Josha Robbinsa i Davida Aldridge’a z The Athletic (Link do Twittera).
  • Odpowiadając na plotki na Usuń Murraymożliwa dostępność, Chris Fedor z Cleveland.com ćwierkać że jeźdźcy rozmawiałem z Ostrogi o Murray sięgający terminu handlu w lutym.
  • Oprócz Brogdona, Morrisa i Murraya, kilku innych rozgrywających, którzy będą dostępni w handlu poza sezonem, to Mike Conley z Jazz, frotte z Szerszenie, Devonte’Graham z pelikanyoraz D’Angelo Russel z wilki drewnawedług Fischera.

Leave a Comment