Pogłoski robocze: Tłoki, Mathurin, Duren, Eason, J. Smith, More

Ludzie z NBA „gawędzili” o niesamowitym treningu Benoit Mathurin miał z Tłokiwedług Kevin O’Connor z The Ringerktóry mówi, że krążą plotki, że członkowie front office’u Detroit są “zakochani” w strażniku z Arizony.

Jaden Ivey oraz Keegan Murray od dawna uważani są za faworytów do przyłączenia się Jabari Smith, Chet Holmgrenoraz Paolo Banchero w pierwszej trójce, ale być może Pistons obali te oczekiwania, atakując Mathurina. Jednak za to, co jest warte, Jonathan Givony z ESPN (Link z informacją poufną) nadal uważa, że ​​Murray jest faworytem nad Mathurinem na 5. miejscu, jeśli Ivey odpadnie z szachownicy.

W swoim najnowszym projekcie symulacyjnym Givony donosi również, że dyrektor generalny Pistons Tkacz z Troi jest częścią Jalen DürenNajwięksi fani NBA. Chociaż mało prawdopodobne jest, aby Duren był poważnie brany pod uwagę na miejscu nr 5, Pistons mogą rozważyć powrót do pierwszej rundy, jeśli w ogóle się poślizgnie, według Givony, która zwraca uwagę na Szerszenie (#13 i #15) jako potencjalnego partnera biznesowego Detroit w transakcji obejmującej Gordon Hayward.

gdzie indziej w jego fikcyjny szkic, O’Connor pisze, że Bryłki (nr 21 i nr 30) oraz Grizzly (nr 22 i 29) obaj mieli problemy z pakowaniem swoich typów, aby przejść do pierwszej rundy.

O’Connor sugeruje, że typy Denver prawdopodobnie nie wystarczą, aby przejść przez środek pierwszej rundy, chyba że zespół jest skłonny dołączyć młodego gracza lub innego przyszłego wyboru. Pisze jednak, że Grizzlies badali typy tak wysokie, jak bibelotywybór pod numerem 11. Aby osiągnąć ten szczyt, Memphis prawdopodobnie musiałoby zaakceptować niechcianą pensję lub uwzględnić inny aktyw poza dwiema pierwszymi rundami zespołu w 2022 roku.

Oto więcej informacji na temat draftu NBA 2022, który jest już za kilka godzin:

  • Liderzy ligi nadal łączą LSU naprzód Powód Tari do Rakiety pod numerem 17, według O’Connor. Tymczasem, Zach Harper z The Athletic słyszałem ze źródeł, że Celtics są również wysoko na Eason i mogą spróbować awansować do pierwszej rundy, używając młodego gracza rotacyjnego, aby go draftować. A poprzedni raport wskazał, że Boston był otwarty na dyskusję Grant Williamsa oraz Payton Prichardi Harper dodaje Aaron Nesmith do tej listy.
  • Kasztanowy Jabari Smith opowiadać Chris Haynes z Yahoo Sports że będzie zaskoczony, jeśli nie zostanie dzisiaj wybrany jako pierwszy. Praktycznie wszystkie główne zakłady sportowe poczynione Paolo Banchero faworyt do wyjścia nr 1 późno Ostatnia nocale te szanse mają od tego czasu do tyłu w przeciwnym kierunku. Jake Fischer z Bleacher Report spekuluje (przez Twittera), że szum Banchero mógł mieć związek z kontaktem, jaki on i jego obóz mieli z magia Środa po poniedziałkowej wizycie została odwołana, ale Fischer – as Adrian Wojnarowski z ESPN – powtarza, że ​​Smith pozostaje faworytem do wyboru nr 1.
  • Ian Begley z SNY.tv (link do filmu) widoki Duke’s AJ Griffin jako najbardziej prawdopodobny wybór dla Knicksów, jeśli pozostaną pod numerem 11.
  • The drapieżnikiktórzy przeszli z nr 20 do nr 33 w drafcie po ich Młody Tadeusz handlu w lutym, nie uważaj różnicy między tymi dwoma opcjami za znaczącą, zgodnie z Eric Koreen z The Athletic. Jak zauważa Koreen, jest mniej konsensusu co do perspektyw niższych na tablicach draftowych niż na samej górze, więc wielu graczy wybranych między numerami 20 i 32 może nie znajdować się na szczycie lub w pobliżu szczytu wykresu Toronto.

Leave a Comment