Portland Trail Blazers zmierzy się z Jabari Walkerem w drugiej rundzie NBA Draft 2022

The Marynarki Portland Trail wybrany Jabari Walker of Colorado z 57. wyborem 2022 Projekt NBA. Blazerowie posiadali również 46. wybór, po handlu z Tłoki z Detroit wcześniej w tym tygodniu, ale wymienili je z Bryłki Denver za drugą rundę w 2024 r. Blazers zdobyli Shaedona Sharpe’a, który był siódmym wyborem wcześniej tego wieczoru.

Walker ma 6’9. 215-funtowy napastnik, który ukończył dwa lata szkolnej piłki z Buffaloes. Strzelił 46,1 procent z ziemi, 34,6 procent z łuku za trzy punkty w zeszłym sezonie, występując w 33 meczach, grając 28,1 minuty na każdy. W tym okresie miał średnio 9,4 zbiórki.

W ten filmTravis Branham z CBS Sports przytacza ofensywne umiejętności Walkera, chwaląc się dobrą strzelanką twarzą do góry, na czas, z możliwością dotarcia do krawędzi w razie potrzeby. Mówi też, że Walker „nie boi się” odwalić brudnej roboty na poczcie. Mówi, że najlepszą rolą Walkera jest bycie noszem i zbieraczem.

Walker nie gwarantuje, że stworzy zespół, ale przy drogim zestawie startowym Blazers będą musieli wypełnić dolne krańce listy tanimi graczami. Może być jeden.

Według Casey Holdahla z Blazers, Jabari jest synem Samaki Walker, który grał 10 sezonów w NBA, grając w sześciu różnych drużynach.

Młody Walker bez wątpienia pojawi się wraz z Sharpe na Letnia Liga NBA w przyszłym miesiącu w Las Vegas. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć nowych graczy w akcji.

Oto rzut oka na harmonogram Letniej Ligi Portland (cały czas PT):

7/7 przeciwko Tłoki z Detroit18:00 (ESPN)

7/9 przeciwko Pelikany nowoorleańskie16:00 (ESPN2)

7/11 przeciwko New York Knicks17:00 (ESPN2)

7/14 przeciwko Rakiety Houston15:30 (telewizja NBA)

Aktualizacja:

Przyszły asystent dyrektora generalnego Mike Schmitz napisał na Twitterze to o Walkerze:

Leave a Comment