Posłuchaj nowej piosenki Taylor Swift „Carolina”

Taylor Swift wydali swoją nową piosenkę ”Karolina”. Napisała piosenkę dla Gdzie śpiewają Crawdadsnadchodząca adaptacja powieści Delii Owens z 2018 r. o tym samym tytule, a wcześniej drażniła się z nią w zwiastun Do filmu. Aaron Desner produkuje utwór. Posłuchaj tego poniżej.

„Carolina” śledzi albumy studyjne Swifta w 2020 roku Nadal oraz Folklor w 2020 roku. Od czasu udostępnienia tych nagrań Swift ciężko pracowała nad szeroko zakrojonymi kampaniami wdrażania swoich ponownie nagranych wydań „Wersja Taylora” Bez strachu oraz Czerwony. Ten najnowszy album zawiera Wersja 10-minutowa ulubionego przez fanów utworu „All Too Well”, który ustanowił rekord Billboardu jako najdłuższa piosenka nr 1. W lutym zeszłego roku Swift dołączył do Eda Sheerana, aby stworzyć nowy remiks jego = utwór muzyczny “Joker i królowa”.

18 maja Swift otrzymał doktor sztuk pięknych, honoris causa, na Uniwersytecie Nowojorskim z klasą 2022. Ona również wygłosił przemówienie otwierające dla studentów i gości NYU na ceremonii ukończenia szkoły. W nim Swift omówił, jak radzić sobie z luzem, uczyć się akceptować bycie „napiętym” i wyzwaniami, jakie mogą napotkać uczniowie po ukończeniu studiów. „Jestem… na 90% pewna, że ​​głównym powodem, dla którego tu jestem, jest to, że mam piosenkę zatytułowaną „22” – zażartowała w pewnym momencie.

Instytut Clive’a Davisa na Uniwersytecie Nowojorskim zakończył niedawno pierwsza lekcja na temat Swiftnauczany przez toczenia kamienia pisarka Brittany Spanos (która również przyczyniła się do Pitchfork). Klasa prześledziła ewolucję kariery Swifta jako autora piosenek i przedsiębiorcy, omówiła ogólnie wykorzystywanie młodych ludzi i dziewcząt w przemyśle rozrywkowym, zbadała politykę rasową we współczesnej muzyce pop i zbadała m.in. dziedzictwo muzyki country i pop. tematy. Kurs był prowadzony przez pisarza muzycznego i artystę Jason King (który również przyczynił się do Pitchfork).

Swift nie ogłosiła oficjalnie swojego kolejnego albumu z serii „Taylor’s Version”, ale udostępniła dwa powtórne nagrania 1989 Piosenki: “Ta miłość (wersja Taylor)” oraz “Najdziksze sny (wersja Taylor)”. Stary utwór został już zapowiedziany w zwiastunie nowej serii Prime Video Latem, kiedy stałam się ładna. Tymczasem ta ostatnia piosenka została pokazana w zwiastunie filmu dla dzieci nieposkromiony duch.

Na początku tego roku Swift był w biegu o album roku do Nagrody Grammy 2022ale ostatecznie przegrał z Jonem Batiste Jesteśmy. Została również wciągnięta na pierwsze strony gazet przez Wywiad z Damonem Albarnem w którym frontman Blur and Gorillaz twierdził, że „nie pisze własnych piosenek”. Swift odepchnął na Twitterze krótkie oświadczenie, pismo„@DamonAlbarn Byłem twoim fanem, dopóki tego nie zobaczyłem. Piszę WSZYSTKIE własne piosenki. Twoje gorące ujęcie jest całkowicie błędne i TAK szkodliwe. Nie musisz lubić moich piosenek, ale próba zdyskredytowania mojego pisanie. WOW. PS Napisałem ten tweet sam na wypadek, gdybyś się zastanawiał 😑.

Leave a Comment