Premiera Blade Runner: Enhanced Edition na PC i konsole

I tak po prostu Ostrze Biegacz: Edycja Rozszerzona rzucił.

Remaster przełomowej gry przygodowej typu „wskaż i kliknij” z 1997 roku, która napotkałem trudności rozwojowe dwa lata temu, jest już dostępny za pośrednictwem Steam oraz rynków Nintendo, Xbox i PlayStation. Nightdive Studios ogłosiło w marcu 2020 r., że aktualizuje uznaną opowieść science-fiction z Westwood Studios, ale w październiku tego roku szef studia Stephen Kick przyznał, że deweloperom nie udało się zrealizować liczby modeli postaci w grze. potrzebowałby remastera. Blade Runner: Edycja Rozszerzona następnie otrzymał okno uruchamiania do ustalenia.

Nightdive już zremasterował System Shock: wersja rozszerzona, Turok: Łowca dinozaurów i jego kontynuacjaoraz Porzuceni Remastered. Nadal pracuje nad Wstrząs systemowy 2: Ulepszona edycja.

biegacz ostrza może przygoda typu „wskaż i kliknij”, ale gra naprawdę przesunęła granice tej etykiety. Jako zupełnie nowa postać Ray McCoy, gracze mieliby za zadanie polować na nieuczciwych replikantów tej samej populacji postaci w każdej rozgrywce, ale kto był człowiekiem, a kto syntetycznym, zmieni się. Z rozgałęzionymi ścieżkami fabularnymi i wieloma zakończeniami, biegacz ostrza nie była linearna i znacznie bardziej grywalna niż inne historie typu „wskaż i kliknij” z tamtych czasów.

Blade Runner: Edycja Rozszerzona obiecuje liczbę klatek na sekundę 60 fps (15 fps było oryginałem) z ulepszonym kreatorem integracji wiedzy w grze i interfejsem podpowiedzi, który pomaga prowadzić fabułę. Wersja na PC obsługuje gamepady (podobnie jak wersje na konsole, oczywiście). Gra kosztuje 9,99 USD w sklepach Xbox, PlayStation i Nintendo.

biegacz ostrza wygrała najlepszą grę przygodową roku 1998 od Academy of Interactive Arts and Sciences, a także została najlepszą grą przygodową roku dla graczy na komputery PC i świata gier komputerowych.

Leave a Comment