Reakcje Love and Thunder na premierę – The Hollywood Reporter

Thor: Miłość i grzmot hit Hollywood w czwartek na światową premierę najnowszego studia cudów film i pojawiają się pierwsze reakcje.

Oficjalne recenzje pojawiają się dopiero 5 lipca, więc to pierwsze spojrzenie na to, co mówią widzowie. Należy zauważyć, że reakcje premier są generalnie bardziej entuzjastyczne niż pokazy krytyków.

Projekt łączy Thor: Ragnarok filmowiec Taika Waititi z gwiazdą Chrisem Hemsworthem w opowieści, w której Thor walczy przeciwko Gorr the Butcher God, złoczyńcy granemu przez Christiana Bale’a, który dąży do wyeliminowania bogów galaktyki. Jane Foster z Natalie Portman powraca do serii po raz pierwszy od czasu Thor: Ciemny Świat (2013) i tym razem wykorzysta moc Thora. W filmie występuje również Tessa Thompson jako Walkiria i obsada strażnicy Galaktyki franczyzy, w tym Chris Pratt i Dave Bautista.

miłość i grzmot pojawia się, gdy marka Marvel rozszerzyła się o streaming z Disney +, z kilkoma seriami wylądowanymi w tym roku, w tym z bieżącą transmisją Pani Marvel. Na dużym ekranie wypuściło studio Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa niecałe dwa miesiące temu, z projektem za sobą Top Gun: Maverick jako drugi jak dotąd najbardziej dochodowy film roku. Warsztat posiada również Czarna Pantera: Wakanda na zawsze ma trafić na duży ekran jeszcze w tym roku.

miłość i grzmot trafi do kin 7 lipca.

Czytaj dalej, aby poznać reakcje na premierę.

Leave a Comment