Rezerwacje w przedsprzedaży na telefon 1 nie rozpoczynają się dzisiaj

Możesz w końcu wyłożyć pieniądze na Nic Telefon 1 – pod warunkiem, że możesz dołączyć do ekskluzywnego klubu. nic się nie otworzyło rezerwacje w przedsprzedaży za swój pierwszy smartfon z systemem kodów zaproszeń. Członkowie prywatnej społeczności idą pierwsi i będą mieli 48 godzin na zrealizowanie swojego kodu, dokonanie bezzwrotnej wpłaty w wysokości 20 GBP (około 25 USD) i zapewnienie możliwości zamówienia 12 lipca. Każdy może dołączyć do listy oczekujących, która będzie wysyłać zaproszenia partiami.

Jeśli złożysz zamówienie, nic nie odliczy kaucji od zakupu i nie zapewni dodatkowego kredytu w wysokości 20 GBP do wykorzystania na akcesorium Phone 1 lub słuchawki douszne 1. Firma nie ujawniła jeszcze ceny samego telefonu. Jak nic wcześniej nie ostrzegało, Telefon 1 oficjalnie nie przyjedzie do Ameryki Północnej poza zamkniętą wersją beta dla garstki prywatnych inwestorów społecznościowych. Urządzenie powinno działać, ale nie będzie miało pełnego wsparcia.

Jeśli strategia przedsprzedażowa brzmi znajomo, powinna tak być. Nic od założyciela starego stroju OnePlus Carla Pei użył systemu zaproszeń przez lata. Efekt może być podobny. Zamówienia na zaproszenie pomagają zarządzać napiętą podażą (kontrolując sprzedaż i poprawiając szacunki popytu), jednocześnie tworząc koszt, który może napędzać popyt. Nie jest jasne, kiedy będziesz mógł zamówić Telefon 1 pod wpływem kaprysu, ale nie zdziw się, jeśli trochę poczekasz.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Leave a Comment