Reżyser Lena Dunham powraca z zwiastunem Sharp Stick

spiczasty kij

spiczasty kij
Zrzut ekranu: utopia

Cóż, nie możesz jej winić za powrót do tego, w czym jest dobra. Lena Dunham stała się powszechnie znana ze względu na jej dosadne i ogólnie niepochlebne spojrzenie na białych 20-latków na HBO Dziewczyny, stając się samozwańczym „głosem pokolenia”, które w większości rosło, by go urazić. Z jej pierwszym filmem fabularnym jako scenarzystka i reżyserka od 2010 roku Małe mebleDunham wraca z spiczasty kijna wpół autobiograficzna komedia seksualna o dojrzewaniu białego mężczyzny po dwudziestce.

spiczasty kijModyfikator „pół-autobiografii” wynika z tego, że film koncentruje się na 26-letniej Sarah Jo (Kristine Froseth), która, podobnie jak Dunham, przeszła histerektomię w celu leczenia endometriozy. W przeciwieństwie do Dunham, Sarah Jo otrzymała ją jako nastolatka, a trauma postępowania spowodowała, że ​​postać była emocjonalnie sparaliżowana jako nastolatka. Kiedy zaczyna się film, jest gotowa na seks i, zrozum, chce uprawiać seks z Jonem Bernthalem.

Szpiczasty kij | Oficjalny zwiastun Red Band | utopia

Oto streszczenie:

Sarah Jo jest wrażliwą i naiwną 26-latką mieszkającą na obrzeżach Hollywood ze swoją rozczarowaną matką (Jennifer Jason Leigh) i wpływową siostrą (Taylour Paige). Pracując jako opiekunka i po prostu chcąc być widziana, rozpoczyna odkrywczy romans ze swoim starszym żonatym pracodawcą i zostaje wciągnięta w zaskakujące wychowanie w kwestii seksualności, utraty i władzy.

Zwiastun nawiązuje do jednego z największych reżyserskich osiągnięć Dunham, 2013 Dziewczyny epizod”Kosz na śmieci mężczyznyw którym Hannah z Dunham wprowadza się na kilka dni do Patricka Wilsona. Zastępując Patricka Wilsona, Bernthal gra Josha, męża ciężarnej Heather z Dunham.

W naszej recenzji Sundance na początku tego roku byliśmy dość pozytywnie nastawieni spiczasty kijz napisem Katie Rife:

Jest kilka ciekawych pomysłów na temat seksu, związków, ciał, rodziny i tego, jak prezentujemy się światu w tym filmie. A Dunham pokazuje postęp, zarówno pod względem różnorodności rzucania, jak i przesuwania granic swojego stylu. Jeśli nie jesteś już fanem jego twórczości, ten film prawdopodobnie Cię nie nawróci. Ale istnieje konkretna długość fali osoby, która może uznać to za wzruszające w bardzo osobisty sposób.

Sharp Stick opens in New York City and Los Angeles on July 29 and nationwide on August 5.

Leave a Comment