Rhea Ripley odpowiada fanom krytykującym jej imponującą sylwetkę

Rhea Ripley przez lata zajmowała się sporą ilością nieprzyjemnych komentarzy w mediach społecznościowych. Jedna z relacji, które ją śledzą, dotyczy jej cech fizycznych, a niektóre stwierdzają, że ma męskie ciało i brakuje jej kilku cech kobiecych.

Narracja podążała za nią od czasu jej debiutu w NXT, a Ripley nigdy nie wstydziła się umieszczać swoich krytyków na ich miejscu. W środę jeden taki fan na Twitterze odpowiedziałby na zdjęcie Ripleya napinającego się po treningu.

Aw… Czy moja ciężka praca zraniła twoje żałosne ego? W porządku, może pewnego dnia zdecydujesz się założyć spodnie „dużego chłopca” i wyhodujesz zestaw. Do tego czasu bądź ostrożny, bo widać swoją niekompetencję. https://t.co/olUelaVgvU

Oto jak Ripley reagowała na podobne komentarze dotyczące jej wyglądu fizycznego w poprzednich latach:

Co tydzień mówi się mi, że wyglądam jak mężczyzna, ale szczerze, nie obchodzi mnie to. Nikt nie powinien być osądzany po tym, jacy są, a jeśli kogoś osądzasz, szczerze mówiąc, musisz dokładnie spojrzeć na siebie w lustrze i uporządkować własne bzdury. #HatersGonnaHate 🤷🏼‍♀️ https://t.co/4DWpMMCEY5

Jak wcześniej informowaliśmy, Ripley ujawniła na Instagramie, że jest obecnie odsunięta na bok z urazem mózgu/zęba, ale nie wchodził w szczegóły kontuzji. Wygląda na to, że jej uraz mógł mieć coś wspólnego z poprzednim wypadkiem, który wymagał od niej wykonania pracy dentystycznej. 8 czerwca The Nightmare opublikował zdjęcia drutu trzymającego jej przednie zęby w miejscu. Fani spekulują, że kontuzja miała miejsce 6 czerwca w odcinku „Raw”, gdzie kolano Ripley wbiło się w jej własną głowę. po zażyciu DDT od Liv Morgan podczas Fatal Four-Way, aby ukoronować kandydatkę nr 1 do mistrzostw kobiet Raw Bianca Belair. Chociaż Ripley wygrała tę walkę, nie wróciła na ring od tamtego incydentu.

W tym tygodniu w „Raw” Carmella pokonała Morgana, Alexę Bliss, Asukę i Becky Lynch w kolejnym Fatal Four-Way, aby zdobyć tytuł dla Belaira podczas wydarzenia premium Money in the Bank.

Z jej ostatnich tweetów wynika, że ​​Ripley nie jest zbyt długo odkładana na bok. Jak widać poniżej, gwiazda Dnia Sądu zasugerowała jej zbliżający się powrót kilkoma postami.

Długo oczekiwany mecz pomiędzy Biancą Belair i Rheą Ripley ma się odbyć 30 lipca podczas wydarzenia na żywo SummerSlam.

Masz wskazówkę lub korektę? Wyślij to do [email protected]

licznik

Dołącz do Wrestling Inc. Last Minute Alerts

Leave a Comment