Rob Gronkowski ogłasza odejście z NFL

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Rob Gronkowski ogłosił, że po wspaniałej karierze w Tampa Bay Buccaneers i New England Patriots odchodzi z NFL.

Gronkowski przekazał wiadomość dziennikarzowi sportowemu Jordanowi Schultzowi i ogłosił na Instagramie, że wyjeżdża.

„Na studiach poproszono mnie o napisanie o wymarzonej pracy, którą chciałem realizować, oraz o lokalizacji. Kiedykolwiek musiałem pisać o swojej przyszłości, bez względu na wszystko, wybierałem bycie zawodowym piłkarzem. musiał wybrać miejsce” – napisał Gronkowski na Instagramie.

„Napisałem więc, że chcę zagrać w Tampa dla Tampa Bay Buccaneers, z wielu powodów, słoneczna pogoda jest numerem 1. Całkowicie zapomniałem napisać ten raport aż do 2 lat temu, kiedy miałem okazję dołączyć do Tampa Bay Buccaneers .. I powiem wam, podróż do Tampy w ciągu ostatnich 2 lat zmiotła to, co pierwotnie napisałem na uczelni, głównie. I za to chcę podziękować całej pierwszorzędnej organizacji Buccaneers za niesamowitą przejażdżkę, ufając, że wrócę i zagram i pomogę zbudować drużynę mistrzowską.

„Teraz wrócę do domu opieki, odejdę od piłki nożnej z podniesioną głową, wiedząc, że dawałem z siebie wszystko, co miałem, dobre lub złe, za każdym razem, gdy wychodziłem na boisko. Przyjaźnie i relacje, które nawiązałem, przetrwają na zawsze i doceniam każdego z moich kolegów z drużyny i trenerów za to, że dał z siebie wszystko Od przejścia na emeryturę, z powrotem do piłki nożnej i wygrania kolejnych mistrzostw, a teraz z powrotem do relaksu, dziękuję wszystkim fanom Buccaneers, Krewe, bez was nikt jest to możliwe, wszyscy przywoziliście to na każdy mecz, dziękuję za wszystko, co robicie, może wypłyńcie po morzach.

To przełomowa wiadomość. Sprawdź, czy są aktualizacje.

Leave a Comment