Rueben Owens II, debiutant nr 2 RB w klasie 2023, angażuje się w piłkę nożną Louisville Cardinals

Scott Satterfield odniósł w poniedziałek jedno z największych zwycięstw w swojej karierze trenera piłki nożnej w Louisville, kiedy został wybrany najlepszy biegacz Rueben Owens II oddanych kardynałom.

„Zawsze byłem pionierem i starałem się stworzyć własne dziedzictwo na mniej uczęszczanej drodze w nadziei, że zainspiruję innych do wiary w siebie” – napisał Owens w oświadczeniu. opublikowane na Twitterze. „To była we mnie siła napędowa do podjęcia tej zmieniającej życie decyzji o tym, gdzie spędzić następne 3-4 lata mojego życia”.

Owens, zajmujący 29. miejsce w rankingu ESPN 300 2023, był wczesnym zaangażowaniem w Teksas, ale zrezygnował z udziału w czerwcu ubiegłego roku. 5-metrowy 11, 180-funtowy obrońca z El Campo w Teksasie otrzymał oferty z prawie każdego większego programu w kraju i jest debiutantem nr 2 w ESPN.

W 24 meczach kariery na El Campo Owens przebiegł 4500 jardów i 68 przyłożeń, w tym 2989 jardów i 46 goli w zeszłym roku, średnio 12,1 jarda na prowadzenie.

Owens dołącza do potencjalnego odbiorcy nr 2 DeAndre Moore Jr. z Los Alamitos w Kalifornii, w klasie Louisville’s 2023, która zapowiada się na jedną z najlepszych w kraju.

Leave a Comment