Sami Callihan wykorzysta dzieło Ravena, aby zakończyć waśń z łosiem

Sami Callihan ma na celu zniszczenie Łosia w ramach zemsty na złamana kostka. kula potworów Slammiversary to dopiero początek. Stoły, kubły na śmieci, pinezki, deski z drutu kolczastego i kij bejsbolowy z drutu kolczastego to tylko niektóre z narzędzi zniszczenia. Callihan chce przyspieszyć tę walkę, używając specjalnego dzieła Ravena.

Callihan wygrał mecz Monster’s Ball z Moose po piledriverze na halsach. Skróconą wersję konkursu można obejrzeć na PSTN (od 15:52).

Callihan pojawił się w czwartek wieczorem Zapasy na uderzenie uczucie świeżości i fantazji. Zrobił szybką pracę Jacka Price’a, aby wygrać za pomocą piledrivera. Po meczu Moose planował zemstę za niespodziankę włóczni. Łoś dodał więcej bólu uranu przez stół.

Callihan był wściekły za kulisami, szukając Scotta D’Amore. Usiadł z Gail Kim, aby wymyślić koncepcję meczu godną zakończenia tej waśni. Za sugestią przyjaciela (prawdopodobnie Ravena) Callihan poprosił o Dom Zabawy Mechaniczna Pomarańcza.

Kim wykorzystała swoje moce kojarzeń, aby zarezerwować dla niego wbrew wszelkim przeciwnościom Lipiec 1.

The House of Fun Mechaniczna Pomarańcza została stworzona przez Raven. Koncepcja dojrzała do skrajnej przemocy. Najważniejszą rzeczą jest różnorodna broń wisząca nad lub z boku klatki dla maksymalnego bólu. Spodziewaj się krwi i rzezi, gdy Callihan i Łoś zahuczą ponownie o wbrew wszelkim przeciwnościom.

Czy Mechaniczny Pomarańczowy Dom Zabawy jest odpowiednim meczem, aby zakończyć tę kłótnię?

Leave a Comment