Sequel Game of Thrones Jona Snowa jest prawdziwy, mówi George RR Martin

Wygląda na to, że informacja jest prawdziwa: Kit Harington naprawdę nie chce tracić czasu w Westeros. Czwartek, Pieśń lodu i ognia autor George RR Martin potwierdził raport z zeszłego tygodnia, że ​​HBO się rozwija sequel spin-offowej serii o Jonie Snow. Martin nie mógł podać dalszych szczegółów na temat serialu, sugerując, że fani powinni zamiast tego szukać oficjalnego ogłoszenia od HBO.

Sequel serii otrzymał roboczy tytuł Śniegi najwyraźniej skupi się na życiu Jona Snowa po wydarzeniach z gra o tron Seria HBO. W Wywiad BBC, Emilia Clarke powiedział, że Harington powiedział mu o serialu i był mocno zaangażowany od góry do dołu.

Martin również to potwierdził, stwierdzając, że serial był pomysłem Haringtona. Martin powiedział również, że Harington wybrał scenarzystów i showrunnerów serialu, a aktor i jego zespół przybyli do Nowego Meksyku, aby pracować z Martinem i zespołem Martina w celu opracowania fabuły i założenia.

Jednak w swoim poście na blogu Martin, obecnie weteran telewizji, zwraca uwagę, że ta seria jest obecnie dopiero w fazie rozwoju i nie jest oficjalnie zielona. Oznacza to, że nadal jest całkowicie możliwe, że ten program nie zostanie zrealizowany lub może dostać pilota, ale nie ma kolejności na serię, jak gra o tronDługa noc prequel.

Śnieg jest czwartą akcją na żywo gra o tron spin-off obecnie w fazie rozwoju. Istnieje również seria o nazwie dziesięć tysięcy statkówi seria o nazwie Wąż morski (lub ewentualnie Dziewięć podróży), a na koniec seria „Dunk & Egg”, która będzie się nazywać albo Rycerz żywopłotowy Gdzie A Rycerz Siedmiu Królestw. W przygotowaniu jest również kilka animowanych projektów Game of Thrones.

Żadna z tych serii, które w tej chwili nadal używają działających tytułów, nie została jeszcze oficjalnie oświecona na zielono i prawdopodobnie będzie w dużym stopniu uzależniona od tegorocznego sukcesu. Smoczy Domco powinno się zdarzyć HBO w sierpniu.

Jeśli tej serii uda się ujrzeć światło dzienne, prawdopodobnie nie potrwa to bardzo długo, zwłaszcza że w tej chwili nie wiemy nic o jej scenarzystach ani showrunnerach.

Leave a Comment