Spekulacje na temat byłych gwiazd WWE dołączających do AEW w Forbidden Door

Jak wcześniej informowaliśmy, Bryan Danielson ujawnił w środę w „Dynamite”, że zastąpi go tajemniczy mężczyzna w meczu z Zackiem Sabre Jr. na niedzielnym Forbidden Door pay-per-view, a także w przyszłotygodniowym meczu Blood & Guts.

Przed ogłoszeniem tego, Danielson przyznał, że jest „sądzącym dupkiem” o bardzo wysokich standardach, więc wybrał jednego z najlepszych technicznych zapaśników na świecie, aby zmierzył się z Sabre Jr. Bryan, krzyczał. zapaśnikiem na świecie?!” aż Saber Jr. wchodzi na rampę, by wpatrywać się w Amerykańskiego Smoka.

Ogłoszenie Danielsona podsyciło plotki dotyczące tożsamości tajemniczego mężczyzny o silnych technicznych umiejętnościach zapaśniczych. Fani w mediach społecznościowych wymieniają nazwiska takie jak Cesaro i Johnny Gargano, którzy są obecnie wolnymi agentami. Inne nazwiska, które pojawiają się w rundach, to weteran niezależny Chris Hero, gwiazda NJPW Katsuyori Shibata i niekwestionowany mistrz świata ROH Jonathan Gresham.

Należy zauważyć, że Excalibur wspomniał w komentarzu, że tajemniczy mężczyzna będzie najnowszym członkiem Blackpool Combat Club.

Gargano pojawił się niedawno na vlogu Sammy’ego Guevary, gdzie drażnił się z możliwym przejściem do AEW. Podczas ich spotkania twarzą w twarz, Guevara zasugerował, że mecz między nimi „byłby dość kiepski”, na co Gargano odpowiedział „Myślę, że kogoś brakuje”, nawiązując do swojej żony Candice LeRae.

W zeszłym miesiącu konto AEW na Twitterze w telewizji przypadkowo wspomniana że Gargano zadebiutował w AEW jako tajemniczy przeciwnik Samoa Joe, kiedy w rzeczywistości był to inny Johnny, Johnny Elite (FKA John Morrison), który pojawił się w „Dynamite” na mecz.

W rozmowie z Twoja historia z Mikem Wexlerem w kwietniu Gargano potwierdził, że wciąż zastanawia się nad kolejnymi miejscami docelowymi.

„Mam na myśli, że wszystkie moje opcje są teraz otwarte, jestem bardzo otwarty” – powiedział Gargano. „Nie wiem jeszcze, co chcę robić. To jedna z tych rzeczy, w których jestem w pewnym okresie mojego życia, w którym to rozumiem. Zastanawiam się, jaki jest mój cel i jakie trwałe dziedzictwo chcę pozostawić. Mam wiele niedokończonych rzeczy w WWE, które wciąż chcę osiągnąć.

„Więc jest WWE, jest AEW, jest Nowa Japonia, jest bieg na scenie niezależnej. Jest wiele rzeczy, nad którymi teraz debatuję i nad którymi pracuję. Nie wiem kiedy i nie wiem gdzie wrócę. Ale obiecuję, że kiedy to zrobię, wszyscy będziecie wiedzieć.

Tymczasem Cesaro jest “utrzymywałby niski profil” i „wzięcie wolnego z powodów rodzinnych” od czasu opuszczenia WWE w lutym. Niedawno zarejestrował CSRO, co może być jego pseudonimem po WWE.

Masz wskazówkę lub korektę? Wyślij to do [email protected]

licznik

Dołącz do Wrestling Inc. Last Minute Alerts

Leave a Comment