Star Wars: Knights of the Old Republic II nie może zostać ukończone na Switchu z powodu błędu, który łamie grę

Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords na Nintendo Switch cierpi z powodu łamiącego grę błędu, który uniemożliwia graczom postęp i ukończenie historii, i niestety obecnie nie ma żadnych wiadomości, kiedy właściciele mogą spodziewać się poprawki do naprawy to.

Deweloper Aspyr przyznał dziś na Twitterze, że był świadomy, że obecnie nie ma możliwości ukończenia gry, ale przeprosił za niedogodności i zauważył, że jego zespół „pracuje nad dostarczeniem poprawki JAK NAJSZYBCIEJ”.

Wydanie Aspyra notatka na stronie wsparcia pod koniec zeszłego tygodnia mówiąc, że studio otrzymało raporty od graczy dotyczące „awarii gry, która miała miejsce po przerywniku filmowym Basilisk Crash podczas lądowania na Onderonie”.

Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, pierwotnie opracowane przez Obsidian Entertainment i wydane przez LucasArts na Xbox w 2004 i PC w 2005, zostało wydane na Switchu na początku tego miesiąca.

Aspyr pracuje obecnie również nad remake’iem pierwszego Star Wars: Knights of the Old Republic, który pojawi się na PlayStation 5 jako konsola ekskluzywna w momencie premiery wraz z wersją na PC, a więcej konsol zostanie ujawnionych w późniejszym terminie.

Luke jest redaktorem gier w biurze IGN w Sydney. Możesz z nim porozmawiać na Twitterze @MrluKereilly.

Leave a Comment