Taika Waititi przyznaje się do kradzieży sprzętu z planu „Hobbit”

Nowozelandzki filmowiec i aktor Taika Waititi opublikowano w środę Późny program ze Stephenem Colbert, gdzie dzielił Hobbitwielka tajemnica drugiego filmu z popularnej serii wyreżyserowanej przez innego zdobywcę Oscara Kiwi Piotra Jacksona.

Waititi udostępnił: „Kiedy to zrobiłem Co robimy w cieniukiedy jemaine [Clement, the film’s co-writer and star] a ja to kręciłem, nie mieliśmy dużo pieniędzy, żeby zrobić ten film, i Hobbit właśnie się zakończył. A więc nasz scenograf – człowieku, nie wiem, czy powinienem to powiedzieć. W porządku, ale to zrobię. Nasz scenograf w środku nocy zabrał swój zespół Hobbit studia i ukradliśmy wszystkie zdemontowane i zepsute zielone ekrany, zabraliśmy całe drewno i zbudowaliśmy dom”.

Między niskobudżetową komedią o wampirach Waititi z 2014 roku (która zainspirowała serię FX) a drugą Jacksona była różnica w budżecie o około 200 milionów dolarów. Hobbit film, Hobbit: Pustkowie Smauga (2013), co, jak zauważył Waititi, już się skończyło, więc Jacksona prawdopodobnie to nie obchodziło. Chociaż, zgodnie z Thor: Miłość i grzmot reżyserze, Jackson prawdopodobnie też nie wie.

„Nigdy nie mówiłem o tym Peterowi Jacksonowi. Nie wiem, czy on o tym wie. Lubię opowiadać o tym na przyjęciach, tę historię. Ale nie wiem, czy rzeczywiście o tym wie” – przyznał Waititi.

Późny program ze Stephenem Colbert nadawane w dni powszednie o 23:35 w dniu SCS.

Zobacz, jak Kim Kardashian przerywa swój wywiad w „Tonight Show”, by zbesztać swoje dzieci:

Dowiedz się więcej o Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! uderz do nas Świergot, Facebook Gdzie Instagram. I sprawdź naszego gospodarza, Kylie Mar, on Świergot, Facebook Gdzie Instagram.

Leave a Comment