Telefon Nothing (1) będzie początkowo sprzedawany wyłącznie na zaproszenie

Maszyna PR Nothing’s powraca, tym razem wypuszczając nowy film szczegółowo opisujący proces projektowania i produkcji. Chociaż wykorzystanie materiałów aluminiowych z recyklingu jest interesujące, najbardziej soczysta gratka kończy się, gdy okazuje się, że telefon Nothing(1) będzie początkowo sprzedawany wyłącznie na zaproszenie.

Film opowiada o systemie zaproszeń, który pozwoli firmie Nothing szybciej sprzedawać swoje produkty i przekazywać je w ręce osób, które najbardziej na to zasługują. Żaden współzałożyciel i dyrektor generalny Carl Pei nie powinien być doskonale zaznajomiony z tą strategią, ponieważ jest to dokładnie ta sama metoda, którą zastosowano w jego poprzedniej firmie, OnePlus. Liczba zaproszeń będzie na początku ograniczona i będzie rosła wraz ze wzrostem liczby produkcji.

Zespół Nic nie wyjaśnia, że ​​skoro firma jest mała, nie ma możliwości wyprodukowania milionów urządzeń z zamiarem sprzedaży. Pei twierdzi, że Nic miało dwie opcje: czekać i gromadzić ilości lub sprzedawać telefon (1), gdy wycofuje się z linii. Zespół zdecydował się na to drugie. Pei przytoczył również wprowadzenie na rynek ucha(1) jako przestrogę, mówiąc, że firma była w stanie sprzedawać akcesorium tylko raz w tygodniu i wyprzedałaby się natychmiast. Zespół nie chciał, aby historia się powtarzała i postanowił polegać na systemie zaproszeń na kolejne uruchomienie telefonu.

Nic tak naprawdę nie wydaje się chcieć oddać telefonu w ręce pierwszych kibiców. Ale sądząc po jego działaniach, chce również przekazać pierwsze 100 telefonów w ręce najwyższa oferta. Do tej pory firma skupiała się na udostępnianiu głównych cech estetycznych telefonu, takich jak Konfigurowalne tylne diody LED znany jako Interfejs glifów. Podczas gdy słuchawka robi wyglądać zupełnie inaczej w porównaniu z konkurencją będzie to naprawdę zależeć od tego, jak dobrze działa telefon i jego cena. Telefon Nothing(1) powinien premiera 12 lipca.

Leave a Comment