The Boys Sezon 3 Odcinek 6 Podsumowanie

Streszczenie

Kolejny odcinek Chłopcy z pewnością sprawi, że jego słuchacze przemówią. Niezależnie od tego, czy jest to scena orgii, Marvin w cm, walka na granicy śmierci Homelandera, czy przemówienie Starlight na koniec, jest wiele do ogarnięcia.

To podsumowanie oryginalnej serii Amazon The Boys, sezon 3, odcinek 6, „Herogasm”, zawiera spoilery.

Przeczytaj podsumowanie poprzedniego odcinka.

Chłopcy podsumowanie sezonu 3, odcinek 6

Teraz, gdy Homelander wie, że Soldier Boy powrócił, postanawia, że ​​musi go znaleźć i zabić. Tymczasem Soldier Boy mówi Billy’emu, że jeśli pomoże mu znaleźć starą drużynę, zabije Homelandera. Gdy Kobieta, aka Kimiko, pisze do Frenchie, zostaje zaatakowana. A-Train chce oskarżyć Blue Hawka o brutalny atak i paraliż jego brata, ale Ashley wzywa go za jego obłudne zachowanie.

Kiedy Homelander zmaga się z ostatnimi wydarzeniami, Soldier Boy mówi Hughiemu, że nie chciał nikogo zabić; zamiast tego po prostu zemdlał. Billy znajduje adres dla bliźniaków TNT, więc Hughie robi więcej Związku V. Starlight i Neuman rozmawiają, a Neuman ujawnia, że ​​wie, że Hughie zna prawdę o niej. Ale zamiast zabić Hughiego, Neuman chce, aby ona i Starlight połączyły siły, jednocześnie zwiększając swoje więzi społeczne. Neuman twierdzi, że to dla jego córki. Starlight jednak odpowiada „pieprzyć cię” i albo „odstrzelić ci głowę” albo „z piekła”.

Gdy Nina przetrzymuje Frenchie jako zakładnika, zagraża życiu Kobiety. I właśnie wtedy, gdy wydaje się, że samica może umrzeć, uwalnia się i dokonuje krwawego szaleństwa. To prawie kończy się jej śmiercią, ale kiedy jej moce powracają, jest w stanie dźgnąć bandytę, który próbował ją zabić. W następstwie Frenchie i Kobieta dowiadują się, że Nina zniknęła.

Po tym, jak Marvin ujawnia, że ​​Soldier Boy jest odpowiedzialny za śmierć jego dziadka, on i Starlight idą na orgię dla bohaterów. Starlight obawia się, że Soldier Boy zabije tam wszystkich, nieświadomy, że Hughie też jest na przyjęciu. Po tym, jak Marvine zostaje pocięty na superbohatera cm*, Starlight wchodzi do Głębin, uprawiając seks z ośmiornicą. Dowiaduje się z The Deep, że to pomysł Homelandera, aby wziąć udział w orgii. A kiedy Hughie wpada do pociągu A, używa swoich nowych mocy, by go uderzyć.

Koniec

Kiedy poziom zagrożenia wzrasta, Hughie teleportuje Starlight. W rezultacie oboje się kłócą, a Hughie w końcu przyznaje, że przeszkadza mu, że Starlight jest potężniejszy od niego. Marvin staje twarzą w twarz z Soldier Boy. Ale kiedy rzuca granat dymny, to nie ma znaczenia. I wreszcie Billy powstrzymuje Marvina przed pójściem dalej.

Soldier Boy tropi bliźniaków TNT. Kiedy początkowo mówi, że pozwoli im odejść, jeśli ujawni, kto był winny, głośna muzyka go powaliła. Gdy Bliźniaczki TNT i kilku innych nie żyją, Hughie próbuje powstrzymać Starlight przed powrotem do ruin. Głębin ucieka ze swoją ośmiornicą, a pociąg A mści się na Blue Hawk i zabija go, biegając po ulicach.

Homelander przychodzi i widzi, jak się przewraca, a po tym, jak Soldier Boy drwi z niego jako „taniego podróbki”, Homelander, Soldier Boy i Billy walczą. Dołącza do nas nawet Hughie. Ale w końcu Soldier Boy nie jest w stanie zabić Homelandera. I tak Homelander odlatuje. W ostatnich chwilach szóstego odcinka Chłopcy W trzecim sezonie Starlight nagrywa publiczne przesłanie skierowane przeciwko Homelanderowi. Wyjawia, że ​​za eksplozję odpowiada Chłopiec z Żołnierza i że królowej Maeve stało się coś strasznego. I kończy wiadomość mówiąc, że nie jest Starlight, ona jest Annie January i zrezygnowała.

Co myślisz o oryginalnej serii Amazon The Boys, sezon 3, odcinek 6, „Herogasm”? Komentarze poniżej.

Możesz oglądać tę serię z subskrypcją Amazon Prime.

Leave a Comment