„Thor: Miłość i grzmot” wczesne reakcje nazywają film „Żywy i żywy”

Pierwsze reakcje wpłynęły na Taika Waititijest bardzo oczekiwany”Thor: Miłość i grzmotktóry miał swoją światową premierę 23 czerwca w Hollywood. Oczekiwania dotyczące najnowszego wpisu Marvel Cinematic Universe są niebotyczne, biorąc pod uwagę, że najnowszy komiks Waititi, „Thor: Ragnarok”, jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych filmów Marvela.

Według dziennikarzy i krytyków w mediach społecznościowych te oczekiwania zostały spełnione. Krytyk filmowy Simon Thompson napisał: „#ThorLoveAndThunder to żywa, wibrująca eksplozja, która dostarcza. Thor Hemswortha pozostaje klejnotem w koronie Marvela. Bale’s Gorr to zabójczy boogeyman, który łączy w sobie kampowość i przerażenie. Foster Portmana i Valkyrie Thompsona tworzą najlepszą parę. Zeus Crowe’a to *pocałunek wodza*.

Wtajemniczona korespondentka Kirsten Acuna zgodziła się i szczególnie pochwaliła rolę Christiana Bale’a jako Gorra, pisząc, że jest „fenomenalnie groźny” i „jednym z najstraszniejszych złoczyńców Marvela, jakich kiedykolwiek widzieliśmy na ekranie”.

Krytyk Courtney Howard pochwalił kierunek Taika Waititi, mówiąc, że zapewnił „wywrotowy i lekceważący spektakl” ze „świetną historią, stawką i budowaniem charakteru”.

Niektórzy byli bardziej krytyczni wobec filmu, na przykład starszy pisarz Biblii Brata Eric Italiano, który ogólnie lubił „Love and Thunder”, ale powiedział, że fabuła „wydawała się płaska i niekwestionowana”.

Po wydarzeniach z „Avengers: Endgame” najnowszy sequel „Thor” odkrywa, że ​​superbohater Chrisa Hemswortha łączy siły z Korgiem (głos Waititi), Valkyrie (Tessa Thompson) i Jane Foster (Natalie Portman), aby powstrzymać Gorr. (Bale), aby wyeliminować wszystkich bogów. Powrót Portmana do MCU wywołał najwięcej szumu dla „Thor: Love and Thunder” przed jego wydaniem. Portman tęskniła za „Ragnarokiem” i pojawia się w nowym filmie jako Potężny Thor, który również widzi ją dzierżącą mistyczny młot Mjolnir.

„W „Czarnym łabędziu” poproszono mnie, abym był jak najmniejszy” – niedawno Portman Powiedział Różnorodność na okładkę. „Tutaj poproszono mnie, abym urosła jak najwyższa. To niesamowite wyzwanie — a także stan umysłu kobiety.

„Widziałem, jak grała postać naukowca w „Thor” 1 i 2, i po prostu wydawało się, że nie ma sensu robić tego ponownie” – dodał Waititi o powrocie Portmana jako superbohatera. „Ta postać wygląda jak zwykłe zainteresowanie miłością. Jest ziemianką, która biega dookoła, będąc zabójcza i niezupełnie konsekwentna przez cały czas.

„Thor: Miłość i grzmot” wchodzi do kin w całym kraju 8 lipca. Sprawdź więcej wczesnych reakcji w poniższych postach.

Leave a Comment