Thor: W zwiastunie Love and Thunder Chris Hemsworth robi szpagat, tak jakby

Filmy Taiki Waititi w Franczyza Thor weż zdecydowane podejście do lat 80.. Nacisk kładziony jest na neonową kolorystykę, poczucie humoru podobne do wielu komedii akcji z tamtych czasów, a nowy zwiastun, wydany w czwartek, jest nawet ustawiony na klasyczne Guns ‘N Roses z 1987 roku „Sweet Child O’ Mine”.

Jest jednak inna część zwiastuna inspirowanego latami 80., która przykuła moją uwagę: Chris Hemsworth udający, że robi splity. Pod wyraźnym wpływem niesamowitych wyczynów Jeana Claude’a Van Damme’a widzimy Thora wyskakującego w powietrze, by przechwycić dwa pędzące w jego kierunku pojazdy, utrzymując je w miejscu siłą samych nóg.

Zdjęcie: Warner Bros. i zdjęcie: Disney

Oto jednak rzecz: Van Damme faktycznie robił podziały w swoich filmach i jest to wyraźnie połączony efekt CG, taktyka, na której w dużej mierze opiera się Marvel Productions. Hołd jest miły, ale brakuje mu piękna i prawdy oryginału.

Van Damme jest jednym z najlepszych wykonawców swojego pokolenia, który wykorzystuje swoje ciało w ekscytujący i ekscytujący sposób, a to wydaje się straconą szansą na odtworzenie części tej magii, jeśli punktem odniesienia jest to, czego szukali.

Rozmawialiśmy o zabawnym momencie Van Damme Lwie Serce jest na naszej liście najlepsze filmy o sztukach walki możesz oglądać w domu, a bardziej przerażającego Van Damme w Uniwersalny Żołnierz: Dzień Rozrachunku na naszej liście najlepsze thrillery możesz oglądać w domu. sport krwi, przedstawiony na powyższym obrazku, to wszech czasów klasyk, który możesz oglądać za darmo z reklamami na Tubi lub Pluto TV, oraz Nagła śmierć to głupie, głupie czasy, kiedy Van Damme walczy z maskotką Pittsburgh Penguins.

To jest mój osobisty apel do Disneya: Chris Hemsworth powinien naprawdę nauczyć się robić podziały! Jeśli chcesz przywrócić energię gwiazd akcji z lat 80., przynieś ją? Całą drogę powrotną.

Leave a Comment