Tłoki mają pozwać Deandre Ayton

Później zgadzać się wysłać dotacja na słomę do Blazery szlakówten Tłoki będzie celować Słońca środek Deandre Ayton w wolnej agencji, mówią źródła James L. Edwards z The Athletic. Ayton będzie ograniczonym wolnym agentem, więc Phoenix może dopasować każdą ofertę, jaką otrzyma, ale istnieją spekulacje, że może być w ruchu z powodu jego pragnienie max kontraktu i raport konfrontacja z trenerem Monty Williams w play-offach.

Detroit wejdzie na rynek wolnych agentów z około 43 milionami dolarów powierzchni cap po sfinalizowaniu transakcji grantowej. Edwards mówi, że Pistons mogliby go wykorzystać do zbadania możliwości handlowych, jeśli Ayton ponownie podpisze kontrakt z Suns lub zostanie sprzedany gdzie indziej. Dodaje, że dyrektor generalny Tkacz z Troi nie poczujesz, że musisz przez to wszystko przechodzić poza sezonem. Organizacja może zaoszczędzić miejsce na przyjmowanie niechcianych umów i pozyskiwanie projektów aktywów.

Z ich zobowiązaniami do Blake Griffin Wreszcie zrobione, Pistons mają elastyczność czapki po raz pierwszy od kilku lat, zauważa Edwards. Chcą zbudować wokół siebie ekscytujący i konkurencyjny zespół Cade Cunningham i mają nadzieję, że Ayton będzie częścią tej grupy.

Więcej informacji na temat handlu Grantami:

  • Według źródeł Edwardsa umowa z Portland jest najlepszą ofertą, jaką Pistons otrzymali dla Granta. Dodaje, że potencjalne transakcje zostały omówione z innymi zespołami, datowane na lutowy termin, ale żadna formalna oferta nie zapewniła lepszego zwrotu niż pakiet wyboru Blazerów.
  • Wymiana ich mocy początkowej może wskazywać, że Pistons się skupiają Keegan Murray z piątym wyborem w czwartkowym drafcie, ale Edwards ostrzega, że ​​nie jest to przesądzone. Jaden Ivey będą również brane pod uwagę, jeśli są dostępne, a także Benoit Mathurin. Edwards również wskazuje, że Izajasz Stewart Gdzie Sadiq Bey może zastąpić Granta, pozwalając zespołowi skupić się na innych stanowiskach roboczych. Dzięki nowej przestrzeni na czapki Edwards sugeruje, że Pistons mogliby spróbować zdobyć wybór późno w loterii, jeśli duży mężczyzna lubi Jalen Düren jest wciąż dostępny.
  • Damien Lillardagent, Aaron Goodwinhandel zatwierdzony, ćwierkać Aaron Fentress z Oregonian. Powiedział, że to pokazuje, że „Blezery rywalizują”.
  • Zach Harper z The Athletic przyznaje Trail Blazers B, a Pistons C-plus w swoich ocenach. Zauważa, że ​​Grant był niezwykle produktywny w swoich dwóch sezonach w Detroit i oferuje Portland drogę do szybkiego powrotu do statusu pretendenta. Harper dodaje, że wymiana ma sens dla wysiłków odbudowy Pistons, nawet jeśli jest to długie oczekiwanie na wybór Milwaukee w 2025 roku w pierwszej rundzie.

Leave a Comment