Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4 remastery się nie zdarzają, mówi Tony Hawk

Remaster Tony Hawkautor: Pro Skater 3 oraz 4 w sposób Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 był kiedyś w pracach, według samego Tony’ego Hawka, ale ten projekt prawdopodobnie się nie zmaterializuje, dzięki przejęciu dewelopera serii Vicarious Visions przez Blizzard Entertainment.

Hawk skomentował projekt Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4 zremasterowane w transmisji w niedzielę na Twitchu zauważone przez Reddit. Jastrząb pojawił się dalej stream na Twitchu prowadzony przez Andy’ego „andyTHPS” Gentilebyły starszy projektant w Vicarious Visions, który pracował nad Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2i odpowiadał na komentarze dotyczące przyszłych gier Tony Hawk Pro Skater.

„Chciałbym móc powiedzieć, że coś pracujemy, ale wiecie, Vicarious Visions w pewnym sensie się rozpadło, a Activision przegląda wszystkie swoje rzeczy, więc nie wiem, co dalej” – powiedział Hawk. „Taki był plan, nawet do daty premiery [Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2]poszliśmy 3 oraz 4. A potem Vicarious trochę się pochłonął i szukali innych programistów, a potem… było po wszystkim.

Wizje przez pełnomocnika były złożony w Blizzard Entertainment w styczniu 2021 i jest teraz o nazwie Blizzard Albany.

Hawk dodał, że Activision planuje zrobić Tony Hawk’s Pro Skater 3 i 4 nawet po przejściu Vicarious Visions do Blizzarda, ale wydawca nie mógł tego zrobić.

„Prawda jest taka, że ​​próbowali znaleźć kogoś do zrobienia 3 oraz 4 ale po prostu tak naprawdę nikomu nie ufali, tak jak w przypadku Vicariousa — powiedział Hawk. „Więc zabrali inne lokalizacje z innych studiów […] Nie podobało im się to, co słyszeli i to wszystko.

Zawsze optymistyczny jastrząb dodał: „Kto wie? Może kiedy opadnie cały kurz, dowiemy się.

oryginalny Tony Hawk’s Pro Skater 3 został wydany w 2001 roku na PlayStation i PlayStation 2, a później został przeniesiony na różne platformy. Trzecia gra z serii Pro Skater wprowadziła Return to Series (ruch zaimplementowany w Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 remaster) i zawierał scenki z licencjonowanymi postaciami od Dartha Maula z Gwiezdnych Wojen, Doomguya z id Software i Wolverine z Marvela. Pro łyżwiarz 4 został wydany rok później i wprowadził transfer kręgosłupa oraz swobodniejszy tryb kariery.

Leave a Comment