Tony Siragusa, mistrz defensywny Super Bowl, nie żyje w wieku 55

NOWYMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Tony Siragusa, były defensywny zawodnik NFL, który wygrał Super Bowl z Baltimore krukizmarł, powiedział w środę jeden z jego byłych kolegów z drużyny.

Dawne kruki uciekające Jamal Lewis powiedział TMZ Sports o śmierci Syragusa.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Obrońca Baltimore Ravens Tony Siragusa #98 przygląda się z boku podczas meczu z Pittsburgh Steelers na Heinz Field 4 listopada 2001 roku w Pittsburghu w Pensylwanii. Kruki pokonały Steelers 13-10.
(George Gojkovich/Getty Images)

„To smutny dzień być Krukiem, muszę przyznać” – powiedział Lewis.

Indianapolis Colts Właściciel zespołu Jim Irsay również napisał na Twitterze swoje kondolencje po tym, jak dowiedział się o śmierci Siragusa.

„Gęś, Tony Siracusa (sic) zmarł w wieku 55 lat. Załamany, jak wszyscy w Colts Nation” – napisał.

Siragusa dołączył do Colts w 1990 roku jako wolny agent, który nie został sfinalizowany. Pochodzący z Kenilworth, New Jersey, był przez siedem sezonów obrońcą i nosem Colts. Rozegrał 96 meczów dla organizacji i zanotował 16,5 worków w latach 1990-1996.

RAVENS LINEBACKER JAYLON FERGUSON MARTWY 26

Tony Siragusa #98, sprzęt na nos dla Baltimore Ravens podczas meczu American Football Conference Central przeciwko Pittsburgh Steelers 19 września 1999 roku na PSINet Stadium, Baltimore, Maryland, USA.  Steelers wygrali mecz 23-20.

Tony Siragusa #98, sprzęt na nos dla Baltimore Ravens podczas meczu American Football Conference Central przeciwko Pittsburgh Steelers 19 września 1999 roku na PSINet Stadium, Baltimore, Maryland, USA. Steelers wygrali mecz 23-20.
(Tom Hauck/Getty Images)

Do Ravens dołączył w 1997 roku i grał dla nich do 2001 roku. Obok takich graczy jak Ray Lewis, Jamal Lewis, Rod Woodson i Jamie Sharper pokonał Giganci Nowego Jorku w Super Bowl XXXV.

Zagrał w 73 meczach i zanotował 5,5 worków dla Kruków.

W swojej karierze rozegrał 169 meczów, zanotował 22 worki i łącznie 564 wślizgi.

Siragusa był analitykiem NFL dla FOX w 2015 roku i zagrał postać Frankie Cortese w serialu HBO „Rodzina Soprano”.

Tony Siragusa z Fox Sports stoi na uboczu podczas meczu pomiędzy Philadelphia Eagles i Arizona Cardinals, 1 grudnia 2013 roku na Lincoln Financial Field w Filadelfii w Pensylwanii.  Orły wygrały 24-21.

Tony Siragusa z Fox Sports stoi na uboczu podczas meczu pomiędzy Philadelphia Eagles i Arizona Cardinals, 1 grudnia 2013 roku na Lincoln Financial Field w Filadelfii w Pensylwanii. Orły wygrały 24-21.
(Hunter Martin/Philadelphia Eagles/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Poślubił swoją żonę Kathy w 1995 roku i mieli troje dzieci.

Leave a Comment