Tony Siragusa, zwycięzca Super Bowl, który stał się zabawnym reporterem, umiera w wieku 55

W ogłoszeniu zespołu nie podano przyczyny ani miejsca jego śmierci.

„Rodzina Siragusa prosi wszystkich o poszanowanie swojej prywatności w tym trudnym czasie” – powiedziała organizacja.

Siragusa miał 12-letnią karierę zawodową jako defensywny mecz z Indianapolis Colts i Ravens, zanim pracował dla Fox Sports w latach 2003-2015, w tym prawie dziesięć lat jako drugorzędny analityk transmisji NFL w sieci.

„To trudne. Kocham Goose jak brata” – powiedział były supergwiazda Ravens, Ray Lewis. „Od pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy, wiedziałem, że życie jest inne. Wiedziałem, że to ktoś, kto na zawsze zmieni moje życie. Był jedyną w swoim rodzaju osobą, dzięki której czułeś się ważny i wyjątkowy. że.

„Na boisku był najlepszym zawodnikiem, który wydobył z nas wszystko, co najlepsze”.

Były biegacz Jamal Lewis powiedział, że Siragusa był jednym z najbardziej pokornych i najzabawniejszych facetów, jakich znał. Byli sąsiadami w szatni w dniu meczu.

„Nigdy mu nie przeszkadzało i nie cieszył się życiem” – powiedział Lewis. „Kiedy miałem motyle w brzuchu, żartował i jednocześnie pompował mnie”.

Siragusa był jedną z gwiazd pierwszego sezonu serialu HBO „Hard Knocks”, który śledzi drużynę NFL na obozie treningowym. W niezapomnianej scenie psuje ciasne końce drużyny, które spotykają się w przyczepie, zabarykadując drzwi stolikiem i paletą. Gwiazda Shannon Sharpe kilka razy próbuje otworzyć drzwi, ale utknęła w środku.

„Kiedy zdałem sobie sprawę, że jesteśmy zamknięci w środku, już wiedziałem, kto to zrobił” – powiedział Sharpe ESPN w 2021 roku. „Kiedy robiono psikusy i coś się działo, do pewnego stopnia wiesz, kto zrobiłby coś takiego i to była Goose”.

W następnym odcinku Sharpe rusza ciężarówką Goose od parkingu dla graczy do sklepu spożywczego za jego zemstę, w końcu przeprosił uśmiechniętego Siragusa i obiecał, że nie będzie się z nim bawić przez resztę obozu. Syragus zgodził się – kciuki.

Siragusa pojawił się także w czterech odcinkach “Rodziny Soprano” jako drugoplanowa postać o imieniu Frankie Cortese, a także w filmie Spike’a Lee “25 godzina” z 2002 roku.

Na marginesie recenzji gier dla Foxa, Siragusa był znany ze swoich czasami szalonych strojów. Podczas meczu w Londynie miał na sobie melonik i ciemną kurtkę. Na świąteczną zabawę miał na sobie sweterek na choinkę.

Jego niekonwencjonalny styl reklamowy miał zarówno fanów, jak i krytyków. W 2016 roku pisarz dla Barstool Sports nazwał go „najbardziej niezamierzenie zabawnym reporterem wszech czasów”.
Wiadomość o śmierci Syragusa pojawiła się kilka godzin po ogłoszeniu przez Kruki Zginął zewnętrzny obrońca Jaylon Ferguson w wieku 26 lat. Nie podano przyczyny śmierci. Prospekt Louisiana Tech został opracowany przez Baltimore w trzeciej rundzie w 2019 roku. W 38 meczach z drużyną, w tym 10 startach, Ferguson miał 67 wślizgów i 4,5 worków w ciągu trzech sezonów.

„To wyjątkowo smutny dzień dla Baltimore Ravens” – powiedział w oświadczeniu właściciel Steve Bisciotti. „Doceniamy wszystkich, którzy wyrazili swoje wsparcie dla naszych zawodników, trenerów i personelu”.

Leave a Comment