Trener 49ers Kyle Shanahan mądrze porzuca sztuczkę Jimmy’ego Garoppolo

Obrazy Getty

49ers wielokrotnie próbowały sprzedać pomysł zatrzymania rozgrywającego Jimmy Garoppolo do 2022, płacąc mu 25 milionów dolarów całkowitego odszkodowania i pozwalając mu konkurować z zawodnikiem pierwszej rundy z 2021 roku. Trey Lance. Była to niezdarna, niezdarna próba stworzenia wartości handlowej dla Garoppolo.

To jego ogromne zasługi, że trener Kyle Shanahan zrezygnował z oszustwa. We wtorek PFT na żywo, odtwarzaliśmy fragmenty z ostatniego występu Shanahana w podkaście Tima Kawakamiego. Po wysłuchaniu tego wszystkiego stało się jasne, że 49ers posuwają się naprzód z Lance’em – i że Garoppolo będzie niedostępny do pierwszego tygodnia.

Więc do tego czasu zostanie sprzedany lub zostanie odcięty. Będą musieli go obciąć przed 1 tygodniem, aby uniknąć pełnego zagwarantowania jego wynagrodzenia podstawowego w wysokości 24,2 miliona dolarów.

Pytanie brzmi, czy 49ers zdoła znaleźć partnera handlowego, zanim w pełni nabędzie jego zdolność do pobierania odpraw. Poza tym, czy Garoppolo zagra z nim, czy raczej spróbuje zostać wycięty wcześniej niż później?

49ers prawdopodobnie będą starać się chronić Garoppolo przed niebezpieczeństwem podczas obozu i przedsezonu, ponieważ przypadkowa kontuzja podatnego na kontuzje rozgrywającego może potencjalnie narazić 49ers na szalę. Garoppolo mógłby spróbować się wypchnąć, choćby po to, by spróbować się wypchnąć.

Niezależnie od tego wyjdą przed pierwszym tygodniem. Pytanie brzmi, czy wyląduje z nową drużyną, która da mu wystarczająco dużo czasu, aby mieć rozsądną szansę na grę w 2022 roku.

Leave a Comment