Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami na wtorek 21 czerwca 2022 r.

Gdy Słońce wschodzi dziś rano, przechodzi od przewiewnych Bliźniąt do emocjonalnego Raka oznaczającego przesilenie letnie na półkuli północnej.

Przesilenie na półkuli północnej charakteryzuje się najdłuższym dniem w roku, podczas gdy na południu jest to najkrótszy.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, jest to czas działania lub samotności i refleksji.

The Przesilenie na półkuli północnej charakteryzuje się najkrótszym okresem nocnych godzin zalewających planetę, a ciebie światłem.

Im bardziej aktywne jest Słońce, tym bardziej jesteś aktywny, ponieważ to ciało w astrologii zarządza twoim życiem zewnętrznym i działaniami, które podejmujesz.

To przypomnienie, że życie, które prowadzisz, nie dzieje się przez przypadek, ale jest zbiorem codziennych wyborów dotyczących tych rzeczy, które zdecydujesz się zrobić, i tych, których nie robisz.

ZWIĄZANE Z: Jak „piękny” sezon rakowy wpływa na horoskop każdego znaku zodiaku od 21 czerwca 2022 r.

Gdy rozpocznie się sezon na raka, poczujesz silniejsze pragnienie działania na podstawie swoich emocji, ufając im jako prawdzie i chcąc stworzyć życie w zgodzie z tą świętą częścią ciebie.

Jest to początek waszego powrotu do domu do własnego wewnętrznego światła, gdy planeta jest skąpana w promieniach słońca.

To potężny czas na zmianę i pamiętanie, że to życie ma sprawiać radość.

Leave a Comment