Twój dzienny horoskop: 23 czerwca

JEŚLI DZIŚ JEST TWOJE URODZINY

Najważniejszą rzeczą w nadchodzącym roku jest słuchanie swojego wewnętrznego głosu przed podjęciem jakiejkolwiek ważnej decyzji. Dotyczy to zwłaszcza relacji, ponieważ będą chwile, kiedy jeśli będziesz działać bez zastanowienia, możesz zdenerwować ludzi, których kochasz.

BARAN (21 marca – 20 kwietnia):

Możesz zająć się tylko tyloma zadaniami na raz, a wraz z przejściem Wenus do bardziej społecznej strefy Twojego wykresu, będziesz jeszcze mniej skłonny do koncentrowania się na sprawach związanych z pracą. Wyjdź i baw się dobrze z przyjaciółmi.

TAURUS (21 kwietnia – 21 maja):

Ktoś, kto próbował was przekonać do zapisania się do projektu, który ich zdaniem przyniesie wam obojgu dużo pieniędzy, powie dzisiaj coś, co jasno pokaże, że to tylko dla nich. Znajdź wymówkę, by zachować dystans.

GEMINI (22 maja – 21 czerwca):

Słońce być może opuściło twój znak narodzin, ale Wenus, planeta miłości, wprowadza się dzisiaj, aby go zastąpić, więc twoje uczucia będą słodkie, a może nawet romantyczne. Podejdź do życia w bardziej zrelaksowany sposób od teraz do weekendu. Po co się spieszyć, kiedy nie jest to konieczne?

CANCER (22 czerwca – 23 lipca):

Coś, o czym myślałeś, że jest ogromnym problemem, wcale nie jest problemem i w ciągu najbliższych 24 godzin możesz to łatwo naprawić. Następnym razem postaraj się nie denerwować rzeczami, o których oczywiście nie wiesz zbyt wiele.

LEO (24 lipca – 23 sierpnia):

To idealny czas, aby pokazać tym, do których masz uczucia, jak bardzo doceniasz ich wysiłki i, tak, jak bardzo ich kochasz. Nieczęsto wychodzisz z siebie, by śpiewać pochwały innym, ale dzisiaj to zrobisz.

PANNA (24 sierpnia – 23 września):

To, czego kiedyś obawiałeś się bardziej niż czegokolwiek, nie będzie Cię już martwić po dzisiejszym dniu. Rzecz sama w sobie się nie zmieniła, ale zmieniłeś się i wiele na lepsze. Na większym poziomie nie będziesz już zaskoczony każdym przechodzącym cieniem.

LIBRA (24 września – 23 października):

Nie próbuj zbyt mocno bronić swojego punktu widzenia, jeśli inni ludzie się z tobą nie zgadzają. Mają pełne prawo przyjąć inne podejście, a ty masz pełne prawo ich ignorować. Nie ma sensu marnować rozsądnych kłótni z głupimi ludźmi.

SKORPIO (24 października – 22 listopada):

Będziesz musiał dzisiaj bardzo ciężko pracować, aby przekonać siebie i innych, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces. Inni mogą nie do końca ci uwierzyć, ale musisz w to uwierzyć sam lub przynajmniej zachowywać się tak, jakbyś wierzył.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Im bardziej inni próbują zmusić cię w kierunku, w którym nie chcesz iść, tym bardziej musisz walczyć o prawo do pozostania tam, gdzie jesteś. Tylko ty wiesz, czego potrzebujesz, więc stój stanowczo i sprzeciwiaj się tym, którzy będą kontrolować twoje sprawy.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Opłaci się dziś przestrzeganie zasad co do joty, zwłaszcza na froncie, gdzie rywal uważnie obserwuje twoje działania w nadziei, że przyłapie cię na jakiejś wykroczeniu. Nie ułatwiaj im tego.

WODNIK (21 stycznia – 19 lutego):

Wenus w twoim drugim powietrznym znaku Bliźniąt ułatwi ci wyrażenie swoich uczuć słowami i uzyskanie aprobaty innych dla twoich twórczych przedsięwzięć. Jeśli potrafisz przemówić do przyjaciół i współpracowników na poziomie emocjonalnym, zrobią dla ciebie wszystko.

RYBY (20 lutego – 20 marca):

Jeśli komuś zależy na Twoim życiu osobistym bardziej niż myślisz, upewnij się, że wie, że nie jesteś z tego powodu zadowolony. Nie musisz być agresywny, ale musisz wytyczyć granicę, po której nie wolno im chodzić.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Leave a Comment