Ukazała się piosenka Sidhu Moose Wala „SYL”, pierwsza po jego śmierci

Sidhu Moose Wala został zastrzelony w dzielnicy Mansa w Pendżabie 29 maja.

Czandigarh:

Piosenka piosenkarza Sidhu Moose Wala „SYL” została wydana dziś wieczorem na jego kanale YouTube, kilka tygodni po jego śmierci. Piosenka, opublikowana przez jego zespół na jego oficjalnym kanale YouTube, miała ponad milion wyświetleń w ciągu godziny od jej wydania.

SYL, napisany i zaśpiewany przez Moose Wala, jest pierwszą piosenką wydaną po jego śmierci. Kwestia Kanału Sutlej-Yamuna Link (SYL), prawo Pendżabu do wód rzecznych i sikhijscy więźniowie marniejący w więzieniach to tylko niektóre z kwestii podkreślonych w piosence.

Piosenka została wydana dzień po tym, jak wyciekła w środę, kilka dni po tym, jak rodzina Moose Wala zaapelowała do wszystkich producentów muzycznych, aby nie udostępniali ani nie publikowali żadnych jego niedokończonych utworów nikomu poza jego ojcem., Balkaur Singh.

Balkaur Singh odebrał ostatni telefon w sprawie oczekujących i nieopublikowanych prac syna.

Po wydaniu „SYL” kilku fanów podzieliło się emocjonalnymi wiadomościami dla piosenkarza w sekcji komentarzy. Jeden z użytkowników napisał: „Nikt nigdy nie może go zastąpić…Zawsze w naszych sercach…Słuchaj tej piosenki ze łzami w oczach…”

“Tęsknię za tobą Ustaad. Niech żyje proste serce Bhai. Sidhu Moose Wala Legend JINDJAAN”, napisał inny.

Shubhdeep Singh Sidhu, znany pod pseudonimem Sidhu Moose Wala, został zastrzelony w dzielnicy Mansa w Pendżabie 29 maja. Gangster Lawrence Bishnoi przyznał, że był pomysłodawcą morderstwa i planował je od sierpnia ubiegłego roku.

Leave a Comment