Umbrella Academy Elliot Page, Viktor Transition

„W czasie kręcenia filmu Elliot znajdował się we własnym procesie przejściowym”.

Elliot otrzymał wylew wsparcia i miłości. Wielu fanów zastanawiało się też jak Akademia Parasolowa odniósłby się do przejścia Elliota w swoim scenariuszu. Wtedy Elliot dał fanom znać, że mogą pożegnać się z Vanyą Hargreeves i przywitać się z Viktorem.

W niedawnym wywiadzie z Dziedzicdziennikarz transpłciowy Thomas Page McBee wyjaśnił, jak współpracował z Elliotem i showrunnerem Stevem Blackmanem, aby pomóc Viktorowi w odpowiednim scenariuszu.

„W każdym aspekcie serialu jego historia wymagała, aby jego tranzyt istniał jako tekstura, a nie jako definiująca cecha charakteru” – powiedział Thomas. „Przeszkody twórcze na tym się nie skończyły. Wydarzenia sezonu 3 rozpoczynają się natychmiast po sezonie 2, więc Viktor nie byłby w stanie zrealizować się między sezonami.

NurPhoto przez Getty Images

„Zamiast tego powinno się to stać we wczesnych odcinkach i bez uchwytu zwykle przeznaczonego dla widzów cisgenderowych”.

Wiele czynników wpłynęło na rozmowy Elliota z Thomasem, w tym sposób, w jaki Viktor odkrył swoją tożsamość płciową i sposoby, w jakie wybrał tę tożsamość.

Bruce Glikas/Bruce Glikas/Getty Images

„Steve i ja wykorzystaliśmy spostrzeżenia Elliota jako punkt wyjścia do ostrożnego ukształtowania i nałożenia ekonomicznej narracji na istniejące sceny – narracji, która była echem tego, gdzie Elliot był w swoim własnym procesie przejściowym w czasie kręcenia filmu”.

Steve pomógł wypracować najbardziej realistyczne reakcje rodziny Viktora na jego przemianę. Jej rodzeństwo dowiaduje się o tych zmieniających życie wiadomościach w pierwszych trzech odcinkach sezonu 3.

Aby dowiedzieć się więcej o Elliocie, zapoznaj się z jego pełnym wywiadem z Dziedzic. I koniecznie obejrzyj sezon 3 z Akademia Parasolowaktóry jest teraz przesyłany strumieniowo na Netflix.

Leave a Comment