„Uważam siebie na ostatniej nodze” – The Hollywood Reporter

cztery akapity do QGjest nowe Brad Pitt okładka, zdobywca Oscara supergwiazda zastanawia się nad końcem swojej kariery.

„Uważam siebie na ostatnim etapie” — mówi 58-letni Pitt, który zastanawia się nad kolejnym i ostatnim etapem swojej kariery. „Ten ostatni semestr lub kwartał. Jaka będzie ta sekcja? A jak mam to zaprojektować? »

Chociaż profil okładki – zatytułowany „Najdziksze sny Brada Pitta” autorstwa Ottessy Moshfegh, autorki sześciu książek beletrystycznych, w tym właśnie opublikowanej Lapwone – nie daje ostatecznej odpowiedzi na to pytanie Pitta, maluje portret zaangażowanego i płodnego producenta, nazywając go „literackim królem”.

Brad Pitt włączony QG Okładka sierpień 2022.
Dzięki uprzejmości Elizavety Porodina/GQ

Dzięki swojej firmie produkcyjnej Plan B, Pitt zdobył Oscara u boku Dede Gardnera i Jeremy’ego Kleinera za 12 lat niewoli i obecnie przygotowuje kolejne wersje kobiety, które mówią reżyserki Sarah Polley („film tak głęboki, jak wszystko, co powstało w tej dekadzie”, mówi Pitt), biografia Marilyn Monroe Blond z Aną de Armas w reżyserii Andrew Dominika i Marii Schrader Ona mówi o śledztwie reporterów Megan Twohey i Jodi Kantor w sprawie Harveya Weinsteina.

To nie znaczy, że jeszcze znika z dużego ekranu. Pitt to kolejna wysokooktanowa gwiazda przeboju Pociąg ekspresowy (5 sierpnia) przez Davida Leitcha i Sony. Wciela się w Pitta jako zabójcę w pociągu z Tokio do Kioto, który wrócił do ryzykownej pracy po wypaleniu. Kieruje obsadą, w której znajdują się również Sandra Bullock, Aaron Taylor Johnson, Bad Bunny, Joey King, Zazie Beetz, Logan Lerman, Brian Tyree Henry, Michael Shannon, Karen Fukuhara i inni.

„W rozmowach, które odbyłem z Bradem, głównym celem było nakręcenie zabawnego, eskapistycznego filmu, który byłby świeży i dziwaczny, który sprawi, że ludzie będą chcieli wracać do teatru” – mówi Leitch, który kiedyś był nazywany Pittem w filmach. Jak na przykład Klub walki, Troja oraz Pan i Pani Smith.

Ostatni wysiłek Pitta właśnie to zrobił, ponieważ odegrał niewielką rolę w: Zaginione miasto przeciwko Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi. Film Paramount niedawno przekroczył granicę 100 milionów dolarów w kraju i został okrzyknięty za zwabienie starszych kinomanów do kin. Również na tablicy Pitta znajduje się planowana epopeja wyreżyserowana przez Damiena Chazelle Babilon, u boku Margot Robbie, o przejściu z kina niemego do „rozmów”. Ten film, również od Paramount, ma wejść na ekrany 25 grudnia. I on jest zamknięty w thriller Apple Original Films u boku George’a Clooneya dla reżysera Jona Wattsa.

Profil wypełniony jest osobistymi rewelacjami. Pitt opowiada o rzuceniu palenia i dołączeniu do 12-stopniowych grup zdrowienia po tym, jak prawie sześć lat temu wytrzeźwiał. „Miałem tu naprawdę fajną grupę mężczyzn, którzy byli naprawdę prywatni i wybiórczy, więc było bezpiecznie. Ponieważ widziałem rzeczy od innych ludzi, które zostały nagrane, gdy patroszyły swoje wnętrzności, i to jest dla mnie po prostu rozdzierające.

Pitt zdaje się również czerpać pociechę z faktu, że mąż pisarki cierpi na chorobę zwaną prozopagnozją, czyli nieumiejętność rozpoznawania ludzkich twarzy. Chociaż nigdy nie został oficjalnie zdiagnozowany, Pitt ma problemy z zapamiętaniem ludzi, których spotkał, ponieważ ma problemy z rozpoznawaniem ich twarzy.

Wyznaje również, że jest spóźniony, jeśli chodzi o doświadczanie radości po spędzeniu lat z „depresją niskiego stopnia”. Pitt wyjaśnia: „Muzyka napełnia mnie ogromną radością. Myślę, że radość była nowszym odkryciem w późniejszym życiu. Zawsze poruszałem się z prądami, dryfując z boku na bok. Myślę, że spędziłem lata z lekką depresją i tylko akceptując to, próbując objąć wszystkie strony mnie – piękno i brzydotę – mogłem uchwycić te chwile radości.

Z profilu jasno wynika, że ​​żaden z jego współpracowników nie jest chętny, aby Pitt wycofał się z centrum uwagi po ponad 30 latach jako jeden z najbardziej pożądanych talentów Hollywood. „Jest jedną z ostatnich gwiazd filmowych na dużym ekranie” — mówi Quentin Tarantinokto wyreżyserował aktora w Bękarty wojny oraz Pewnego razu w Hollywood ten ostatni zdobył Pitta Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. „On jest po prostu innym rodzajem mężczyzn. I szczerze mówiąc, nie sądzę, że można dokładnie opisać, co to jest, ponieważ to tak, jakby opisywać Starshine. Zauważyłem to, kiedy robiliśmy Bękarty wojny. Kiedy Brad był na zdjęciu, nie czułem się, jakbym patrzył przez wizjer aparatu. Czułem się, jakbym oglądał film. Już sama jego obecność w czterech ścianach ramy stworzyła to wrażenie.

Tarantino kontynuował: „Sugeruje starą gwiazdę filmową. Jest naprawdę przystojny. Jest też bardzo męski i bardzo modny; rozumie żart. … Ale to, co tak naprawdę wiedzą tylko reżyserzy, którzy pracują z Bradem i aktorzy grający u jego boku, to jego umiejętność rozumienia sceny. Może nie być w stanie tego wyrazić, ale instynktownie to rozumie.

Pitt również nie wydaje się chętny do pożegnania, sugerując, że będzie nadal tworzył przez wiele lat, czy to poprzez produkcję, muzykę, czy też jedną z jego innych pasji, sztukę i rzeźbę. „Jestem jednym z tych stworzeń, które przemawiają poprzez sztukę” – powiedział Pitt Moshfegh. „Po prostu zawsze chcę to zrobić. Jeśli mi się nie uda, jakoś umrę.

Obraz załadowany leniwie

Warto również zauważyć: Pitt mówi GQ, dlaczego w końcu rzucił palenie i potwierdza, że ​​jest trzeźwy od sześciu lat i jest weterynarzem grupowym w 12 krokach. „Miałem tutaj naprawdę fajną grupę mężczyzn, którzy byli naprawdę prywatni i selektywni, więc było bezpiecznie. Ponieważ widziałem rzeczy od innych ludzi, które zostały nagrane, gdy patroszyły swoje wnętrzności, i to jest dla mnie po prostu rozdzierające.
Dzięki uprzejmości Elizavety Porodina/GQ

Leave a Comment