Uznana gra strategiczna Into the Breach trafia na urządzenia mobilne za pośrednictwem Netflix

W wyłomieturowa gra strategiczna science fiction od twórców FTL: szybszy niż światłobędzie dostępny na iOS i Androida w ramach abonamentu Netflix od 19 lipca, deweloper Subset Games ogłoszony w czwartek.

od późna ostatni rok, Netflix zaoferował wybór gier mobilnych, w które abonenci mogą grać za darmo. Firma regularnie dodać tytułów w ciągu kilku miesięcy od premiery i chociaż większość dostępnych gier to zwykłe, casualowe taryfy, Netflix wydaje się być zdeterminowany, aby dodać więcej znanych gier, takich jak W wyłomie. Na początku tego miesiąca, na przykład podczas wydarzenia Geeked Week, Netflix ujawnił, że kilka tytułów niezależnychwłącznie z Duchowiec i nowy wpis w Królować serii, zostanie dodana do swojej oferty mobilnej.

Wersja iOS i Android W wyłomie posiada “odnowiony i przeprojektowany” interfejs dotykowy, według podzbiorówi nie będzie żadnych reklam ani zakupów w aplikacji. Będzie miał taką samą zawartość jak wydania na innych platformach, w tym nowy Zaawansowane dodatki edycyjne który będzie dostępny również 19 lipca.

Netflix właśnie wydał również ekskluzywną wersję przebojowej gry karcianej. Wybuchowe kocięta, że zamierza się przemienić w serialach animowanych w 2023.

Leave a Comment