Vampire Survivors 0.7.3 ma tajny charakter (jest to drzewo)

Wielkie magiczne drzewo z owocami stoi, gdy jest atakowane przez brązowe potwory.

nie grałem dużo ocalałe wampiry, ale wiem, że poruszanie się, unikanie wrogów i bieganie to kluczowe elementy gry, więc to trochę dziwne, że niespodzianką, która została dodana w najnowszej aktualizacji beta, jest nieporuszające się drzewo owocowe . Ale nie popełnij błędu: to drzewo jest zaskakująco dobre w zabijaniu kupy.

Jon jest popularny Castlevania-jak strzelanki inspirowane stylem retro, ocalałe wampiryma otrzymał aktualizację beta na Steam. Każdy może zarejestrować się w publicznej wersji beta gry, aby poznać nadchodzące funkcje i zmiany, takie jak najnowsza aktualizacja przebojowej gry niezależnej, 0.7.3. Ta aktualizacja dodaje nowe bronie, arkana i niektóre postacie.

Jednym z tych nowych grywalnych ocalałych jest… *podwójnie sprawdzone notatki* uh…drzewo. To nie byle drzewo, ale magiczne drzewo przynosząc dobre owoce.

Prawdziwa nazwa drzewa to Peppino i jak drzewa w prawdziwym życiu, nie porusza się. Jednak w przeciwieństwie do drzew w prawdziwym życiu (przynajmniej w mojej części kraju), Peppino jest w stanie używać zaklęć, zdolności i przedmiotów do odpierania fal wrogów. Ma również zdolność zasysania pobliskich klejnotów, gdy spadają. Wszystko to oznacza, że ​​drzewo stoi nieruchomo na środku mapy, otoczone dużą, okrągłą aurą, która zabija większość rzeczy, gdy podejdą zbyt blisko.

Zanim będziesz mógł bawić się tym nowym sekretnym drzewem, musisz je odblokować. Aby to zrobić, musisz najpierw „Użyj niebiańskiego pyłu, aby uleczyć rośliny w Il Molise za łącznie 100 000 HP”. Jeśli nie wiesz, co to oznacza i jak to zrobić — witaj! — nie martw się, ponieważ ludzie online już pobierają łatwe do naśladowania samouczki, które poprowadzą Cię przez proces. Wygląda jak pies. Ciekawe!

Jeśli jeszcze nie próbowałeś ocalałe wampiry, gra niedawno trafiła do Game Pass. To tylko 3 dolary na Steamie, ale oszczędzanie pieniędzy to oszczędność pieniędzy. Rozumiem.

Leave a Comment