W rozszerzeniu Breach wersje iOS i Android otrzymują daty premiery

Gra strategiczna W wyłomie rośnie na różne sposoby, deweloper Subset Games zapowiedziane w czwartek. Pierwszy w formie dosłownego rozszerzenia – 19 lipca ukaże się zaawansowana edycja gry, która doda nowe misje, nowe bronie, nowy tryb trudności, siedem nowych języków i wiele dodatkowych funkcji w postaci zakładu Bezpłatna aktualizacja dla wszystkich obecnych graczy. platformy.

Drugi, W wyłomie zmierza do iOS i Androida dzięki partnerstwu z Netflix, więc abonenci Netflix mogą pobrać grę w ramach swojej subskrypcji. Subset Games twierdzi, że będzie to ta sama gra, która istnieje na innych platformach, z wyjątkiem przeprojektowanego interfejsu i że nie będzie zawierała reklam ani zakupów w aplikacji, a zawiera treści z zaawansowanej edycji. Ta wersja pojawi się również 19 lipca.

Ostatecznie zespół ogłosił, że W wyłomie otrzyma wersję fizyczną na Nintendo Switch dzięki partnerstwu z Fangamerem, ta wersja pojawi się jeszcze w tym roku.

Zaszeregowanie numer siedem na naszej liście najlepszych gier 2018 roku, W wyłomie od dawna jest ulubieńcem wielu pracowników firmy Polygon. „Zarówno w stylu, jak i wykonaniu, W wyłomie ma wiele wspólnego z serią Advance Wars”, napisał Cass Marshall w 2018 roku. „Ale wykracza poza współczesną rozgrywkę łamigłówkową / strategiczną, wprowadzając genialną mechanikę podróży w czasie.

Leave a Comment