W zasadzie dostajesz Galaxy Z Flip 3 za darmo z tą ofertą Samsunga

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2022 o 21:40 UTC+02:00

Letnia wyprzedaż Samsunga ma wiele niesamowitych okazji. Jeszcze wczoraj omówiliśmy jeden z najlepsze oferty Galaxy Z Fold 3, jakie widzieliśmy do tej pory. Dzisiaj jest niesamowita oferta na Galaxy Z Flip 3 i pochodzi prosto od Samsunga.

Firma daje natychmiastową zniżkę w wysokości 300 USD na urządzenie przy bezpośrednim zakupie. To jednak nie wszystko. Wszyscy klienci otrzymają również gratis Zegarek Galaxy 4. To co najmniej kolejne 300 dolarów. Ulepszone wartości wymiany są również oferowane, jeśli chcesz wymienić istniejące urządzenie.

Zdobądź wybrany przez siebie Galaxy Watch 4 za darmo dzięki Z Flip 3

The Galaxy ZFlip 3 zaczyna się od 999 USD, ale dzięki tej natychmiastowej zniżce 300 USD możesz ją kupić za jedyne 699 USD. Jeśli wymienisz istniejące urządzenie, możesz otrzymać za nie nawet 600 USD. Maksymalna kwota wymiany jest dostępna dla Galaxy S20 Ultra. Jeśli to zmienisz, Samsung obniży cenę Galaxy Z Flip 3 o 600 USD.

Połącz to z natychmiastową zniżką, a elegancki składany telefon pozwoli Ci zaoszczędzić zaledwie 99 USD. Jest to dodatek do Galaxy Watch 4, który otrzymujesz za darmo. Możesz wybierać między modelami 40 mm i 44 mm, a także modelami Bluetooth i LTE bez dodatkowych kosztów.

W skrócie, otrzymujesz Galaxy Z Flip 3 i zegarek Galaxy Watch 4 za darmo. Zdecydowanie trudno jest pobić tę ofertę i nie znajdziesz jej nigdzie indziej. Jeśli jesteś zainteresowany, pospiesz się z zakupem urządzenia, ponieważ te letnie oferty kończą się 26 czerwca.

Odwiedź Samsung.com teraz, aby kup galaktykę z klapką 3.

Dołącz do grupy SamMobile Telegram i zapisz się do naszego kanał Youtube aby otrzymywać natychmiastowe aktualizacje i szczegółowe recenzje urządzeń Samsung. Możesz również zasubskrybować, aby otrzymywać od nas aktualizacje pod adresem wiadomości Google i śledź nas dalej Świergot.

Leave a Comment