Wordle 368 22 czerwca PORADY – Masz problem z dzisiejszym Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | Zabawa

Wordle powraca z kolejną diabelską łamigłówką i w sam raz na dzień pełen wrażeń. Daily Wordle z 22 czerwca jest trudny i prawie na pewno zakończy zwycięską passę lub dwie. Jeśli masz dzisiaj problemy z Wordle, nie martw się, ponieważ Express Online jest tutaj, aby pomóc, z trzema poradami bez spoilerów, które pomogą Ci rozwiązać Wordle 368. Po prostu przewiń na dół strony, aby uzyskać te kluczowe wskazówki. Powodzenia!

Wordle prosi graczy o odgadnięcie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby skutecznie znaleźć odpowiedź, będziesz musiał zwrócić uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli kafelek z literą zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w odgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, litera jest w słowie, ale nie we właściwej pozycji. Wreszcie, jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli uda Ci się rozwiązać zagadkę, możesz podzielić się swoim wynikiem w mediach społecznościowych, aby się pochwalić. Aplikacja śledzi również Twoje statystyki, w tym zwycięską passę.

Jedynym minusem Wordle’a jest to, że jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie trzy konkretne wskazówki dotyczące Wordle 368 22 czerwca …

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery we wstępnym oświadczeniu.

• Przy pierwszej próbie spróbuj użyć kilku samogłosek, zwłaszcza „A” i „E”.

• Unikaj liter, takich jak „X”, „Z” i „Q”, dopóki nie będziesz miał lepszego pomysłu na odpowiedź.

• ‘AUDIO’ lub ‘ARISE’ to dobre słowa na początek, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, być może wykonaj coś takiego jak „SPENT”, aby wprowadzić jeszcze więcej popularnych liter.

• Zapoznaj się z codziennymi wskazówkami dostarczonymi przez Express Online poniżej…

Wordle 368 wskazówek dotyczących 22 czerwca…

1. Wordle 368 zaczyna się na literę A.

2. Wordle 368 zawiera dwie samogłoski.

3. Po prostu okropne.

Leave a Comment