Wstępne plotki: Banchero, możliwe transakcje, Sharpe, Sixers, Wilki

Według Matta Moore’a z Action Network, który ćwierkać że w każdej książce z kursami dostępnymi na wybór nr 1 znajduje się teraz lista Duke’s Paolo Banchero jako faworyt, aby jako pierwszy odszedł od stołu.

To fascynujący obrót wydarzeń, a projekt jest już za kilka godzin, choć trudno dokładnie określić, co to oznacza. Czy ci gracze wiedzą coś o magiaplany, których nie ma opinia publiczna? Niech niektórzy obstawiający zmienią kursy podczas obstawiania dużych zakładów na Banchero, ponieważ mają informacje wewnętrzne lub chcą stworzyć korzystniejsze kursy dla kolejnych zakładów na Jabari Smith? Czy może trwać wymiana z pierwszym pickiem?

Większość reporterów NBA i ekspertów ds. draftu od tygodni mówi, że dla nikogo poza Smithem byłoby niespodzianką, gdyby pojechał do Orlando na 1. miejscu. Cade Cunningham oraz Sion Williamson byłem. Ta 11-godzinna huśtawka w kursach bukmacherskich dodaje jeszcze więcej intryg do szczytu dzisiejszego draftu.

Dowiedz się więcej o projekcie NBA 2022:

  • The Pacers, Jazz, Celticsoraz Tłoki są wśród drużyn, które będą starały się o wybór w drugiej połowie pierwszej rundy, według Jake Fischer z Raportu wybielacza. Boston wydaje się być otwarty na dyskusję o młodych graczach rotacyjnych, takich jak Grant Williamsa oraz Payton Prichard w tych rozmowach – dodaje Fischer.
  • Najnowsze zestawienie informacji związanych z projektem Jeremy Woo . z SI.com zawiera uwagi dotyczące Shaedon Sharpektóry nadal jest powiązany z Blazery szlaków pod nr 7; ten Sixers‘ Wybór nr 23, o którym rywalizujące zespoły twierdzą, że zostanie rozdany; oraz listę zespołów uznanych za zainteresowane zdobyciem wyboru w drugiej rundzie, która obejmuje Lakers, Jazz, Mavericks, słońca, Siatkioraz Ciepło.
  • wilki drewna prezes operacji koszykarskich Tim Connelly powiedział w środę, że jego zespół był „super otwarty” na obrót 19. wyborem w klasyfikacji generalnej, według Jona Krawczyńskiego z The Athletic (Link do Twittera). Odbyliśmy niezliczoną ilość rozmów na temat korzystania z tego wyboru, aby szybciej dodać mocniejszy element ” powiedział Connelly. „Ale 99% tych rozmów jest tylko teoretycznych”.

Leave a Comment